Лебідка електрична Husar BST 13000 Lbs - 5900 кг 12/24 В

Лебідка електрична Husar BST 13000 Lbs - 5900 кг 12/24 В
Є у наявності
Ціна:
15 450 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате


Лебідка електрична Husar BST

Електрична лебідка має великий спектр сфер діяльності, в яких вона може бути використана. Її використовують на фермах, на великих будівельних об'єктах, на станціях технічного обслуговування. Лебідка для автомобілів призначена для переміщення вантажу різної вагової категорії горизонтально або вертикально. Вона дозволить Вам в разі непередбачених ситуацій витягне свій транспорт або автомобіль товариша.

Лебідка електрична Husar BST - це агрегат, який має надійний механізм, який дозволить Вам застосовувати лебідку з різними видами транспорту. Від великих кросоверів, до спецтехніки великих розмірів.

 

12 вольтна автомобільна лебідка має наступну комплектацію:

 • двигун, 6 к.с. потужність;
 • трос зі сталі 25 м. В довжину і 9.5 мм його діаметр;
 • роликові напрямні (вони регулюють напрям троса).

Наявність автоматичного гальма і планетарної коробки передач, що має 3 ступені, дозволяє не допустити намотування каната на барабан при великому навантаженні.

 

Переваги електричної лебідки Husar BST:

 • розміри лебідки та її вага, перевага в тому, що ні дивлячись на свої невеликі розміри лебідка має високі силові технічні характеристики;
 • безпеку лебідки - це не тільки її перевага, а й важливий момент, на який варто звертати уваги при виборі даного товару. Лебідка електрична Husar BST мають високу міцну конструкцію і має автоматичне гальмо, разом вони дозволяють домогтися високої фіксації вантажу при різних умовах;
 • дана модель автомобільної лебідки має досить стабільний і що важливо високе тягове зусилля.

Продуктивне управління даними агрегатом забезпечує бездротового і дротового пульта. Пристрій просто у використанні, не потребує постійного і витратному техобслуговуванні, наявність кріпильних елементів дозволяє без труднощів встановити обладнання на автомобіль.

 

Купити лебідку для автомобілів Ви можете у нас, для цього достатньо зателефонувати нам за номером, вказаному на сайті. Так само Ви можете натиснути кнопку «Замовити», біля вподобаного Вам товару і наші менеджери самі з Вами зв'яжуться. Ціна на лебідку невисока, особливо, якщо порівнювати з аналогами. Дзвоніть прямо зараз!

Написати відгук