Питання та відповіді


У цьому розділі ми постаралися дати відповідь на ваші найпопулярніші запитання.
 • Як мені вибрати необхідний товар?
  Для вибору необхідного товару визначитеся з технічними характеристиками, які вам необхідні: - Вантажопідйомність, висота підйому, Канатоємкість для вантажопідйомного обладнання; - потужність, обороти для редукторів, мотор-редукторів і електродвигунів; - тонаж і область застосування для вагового обладнання; - середовище використання і натиск для насосного обладнання.
 • Як оплатити товар?
  Після узгодження всіх технічних моментів і при необхідності укладеня договору ми виставимо вам рахунок, який ви зможете оплатити за готівковим або беналічному розрахунку. Більш детальну інформацію про варіанти оплати читайте в розділі "Оплата і доставка".
 • Який у вас графік роботи?
  Дзвінки приймаються з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Замовлення через сайт приймаються і обробляються цілодобово кожен день.
 • Навіщо мені потрібна підписка на новини?
  Підписка на новини дасть вам можливість отримання по електронній пошті розсилки про новинки, акції, знижки і розпродажі, а також останні новини з області вашої діяльності.
 • Чи можу я замовити товар оптом?
  Ви можете замовити товар оптом, попередньо погодивши умови з нашими менеджерами.
 • Як швидко ви здійснюєте доставку?
  Доставка товару здійснюється протягом 1-2 робочих днів за умови наявності товару на складі. У разі виготовлення товар під замовлення його доставка здійснюється відразу після виготовлення і після узгодження з клієнтом. Більш докладно про доставку читайте в розділі "Оплата і доставка".
 • Яка гарантія на товар?
  Мінімальна гарантія на товар становить 6 місяців. Максимальна - 36 місяців. Це зазначено в картці товару.
Якщо у вас виникли додаткові питання, відповідь на які ви не знайшли, будемо раді на них відповісти! Зв'язатися з нами можна за телефонами, вказаними на сайті або написавши нам листа через форму зворотного зв'язку.