Гарантії


Компанія «GlobalProm» ось уже 5 років є одним з найбільших постачальників вантажопідйомного, промислового і гірничо-шахтного обладнання на території України, Грузії, країн СНД і Європи. За час своєї діяльності ми уклали договір на поставку товару з більш ніж 4000 підприємств. Особлива увага в нашій компанії ми приділяємо гарантійним зобов'язанням. Якщо у вас виникли проблеми з придбаним товаром, ми завжди готові піти назустріч і вирішити вашу проблему за найкоротші терміни і з максимальною вигодою для вас!

Вирішення гарантійних проблем в максимально короткий термін!

Віктор
Ми не тільки гарантуємо високу якість представлених товарів, але і надаємо гарантію на весь товар як нового виробництва, так і складського зберігання.
 
Офіційна гарантія
Надання офіційної гарантії від виробника терміном від 6 до 36 місяців з дня передачі обладнання покупцеві.
 
Передача документів
Передача всіх необхідних документів, що підтверджують високу якість товару (сертифікат, паспорт).
 
Ремонт за наш рахунок
Ремонт за рахунок нашої компанії всіх вузлів і деталей придбаного товару, несправність яких виникла в результаті виробничого дефекту або дефекту матеріалів, з яких виготовлені такі вузли та деталі.
 
Заміна дефектного товару
Заміна дефектного товару в 20-денний термін з моменту визнання рекламацій (претензій) нашою компанією.
 
Заміна всіх вузлів
Заміна всіх вузлів і деталей придбаного товару на нові, несправність яких виникла в результаті виробничого дефекту або дефекту матеріалів, з яких виготовлені такі вузли та деталі, за винятком:
  1. витратних матеріалів;
  2. деталей, що зношуються природньо в процесі їх використання;
  3. деталей, виведених з ладу в результаті необережного поводження або недотримання інструкцій по експлуатації обладнання, виданих нашою компанією при купівлі товару;
  4. псування обладнання в результаті стихійних і інших проблем, які не мають прямого зв'язку з його функціонуванням.