Соосно-циліндричні мотор-редуктори

Співвісно-циліндричний мотор редуктор застосовується для посилення крутного моменту безпосередньо від двигуна і зниження загальних кутових швидкостей. Він широко використовується для приводу швейних пристроїв, екструдерів, верстатів, дозаторів, спецмешалок, різних конвеєрів, металургійного чи прокатного обладнання (візків, рольгангів, що обертаються стендів).

Мотор редуктор співвісно циліндричним є саме таким через свого розташування на одній осі електродвигуна і веденого вала. Даний агрегат відрізняється від інших редукторів меншим проміжком між осями ведених і ведучих валів. Також редукторами співвісно циліндричними називаються ті, у яких число ступенів становить не менше двох.

Складається даний мотор редуктор з електричного двигуна і циліндричного редуктора. Такий редуктор включає в себе передачі зубчастого типу, які в заводському варіанті виконання бувають трьох видів: шевронні, прямозубі або косозубі. Також в залежності від конструкційних вимог до високих або низьких передавальним числам можуть комплектуватися трьох-, двох- і одноступінчастими редукторами.

Типи співвісно-циліндричних мотор-редукторів

Мотор редуктори співвісно-циліндричні у нас представлені в наступних варіантах: 1МЦ2С-125; 1МЦ2С-63; 1МЦ2С-100 і 1МЦ2С-80. Крутний момент від 116 до 1463 Н * м. Частота обертання на загальному валу не перевищує 25 - 185 об / хв. Максимальна потужність встановленого електродвигуна на мотор редукторах не більше 18,5 кВт.

Мотор редуктори мають два типи виконання для більш зручного кріплення - з фланцем або ж з лапами. Також бувають суміщені варіанти, виготовлені з уже знімними типами фланців. Кожен з вище представлених мотор-редукторів має різні типорозміри, характеристики і передавальні числа. Для потужного приводу пристроїв і механізмів мотор редуктора комплектуються спеціальними електродвигунами. За додаткової вимоги можна встановити спеціальний вибухозахищений електричний двигун або двигун з вбудованим електро-гальмом. Використовуватися співвісно-циліндричні редуктора можуть в абсолютно будь-яких положеннях. Робоче положення потрібно визначити відразу, так як це вплине на пряму лінію сапуна, а також рівень масла, що подається.

Переваги співвісно циліндричних мотор-редукторів від «GlobalProm»

  • тривалий робочий Реім (до 24 год / добу);
  • висока згинатися здатність;
  • компактність і безшумність при роботі;
  • надійна конструкція;
  • тривалий термін служби;
  • відмінний ККД.

Замовити і купити співвісно-циліндричний мотор редуктор за низькою ціною необхідної комплектації можна за найпривабливішою ціною зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті, натиснувши кнопку «Купити», після чого залишивши свої контакти для зв'язку, або звернувшись до нашого фахівця в чат. Ми доставимо потрібний Вам товар в найкоротші терміни!

Мотор-редуктори соосно-циліндричні 1МЦ2С-63
10 725 грн
На складі
Соосно-циліндричний редуктор типу 1МЦ2С-63 - це агрегат, який використовується для передачі оберталь..
Мотор-редуктори соосно-циліндричні 1МЦ2С-80
11 475 грн
На складі
Соосно-циліндричний мотор-редуктор 1МЦ2С-80 являє собою агрегат, завдяки роботі якого здійснюється п..
Мотор-редуктори соосно-циліндричні 1МЦ2С-100
14 315 грн
На складі
Соосно-циліндричний мотор-редуктор типу 1МЦ2С-100 являє собою найбільш поширений вид подібних агрега..
Мотор-редуктори соосно-циліндричні 1МЦ2С-125
21 808 грн
На складі
Соосно-циліндричний мотор-редуктор типу 1МЦ2С-125 являє собою конструкцію, завдяки якій забезпечуєть..
Мотор-редуктор A/F
0 грн
На складі
Соосно-циліндричний мотор-редуктор A/FСоосно-циліндричний мотор-редуктор A/F є видом промислового об..
Мотор-редуктор PA/PF
0 грн
На складі
Соосно-циліндричний мотор-редуктор PA/PFСоосно-циліндричний мотор-редуктор - це промисловий пристрій..
Показано з 1 по 6 з 6 (усього 1 сторінок)