Ланцюги та канати

Канати та ланцюги - це спеціальні елементи, призначені для безпосереднього переобладнання або ж комплектації різних строп, лебідок, і навантажувальних талей. Застосовуються сталеві троси та ланцюги в вантажопідйомних пристроях, лебідках, підйомниках, підвісках, тягових агрегатах, підвісних огорожах, в складських приміщеннях, шахтах, сфері сільського господарства, металургійних підприємствах, а також в побуті та в складі різних кранів. Також можуть використовуватися для розтяжки приміщень, регулювання їх довжини, при ремонтних і монтажних роботах в будівництві.

Ланцюги та сталеві троси (канати)

Виробляються канати і ланцюги відповідно до ГОСТу 8 класу міцності з високоякісної вуглецевої сталі, і мають великий спектр переваг. Експлуатація даного устаткування з високою ефективністю підвищується завдяки малому коефіцієнту загального розтягування.

Канат сталевий часто застосовується для забезпечення стабільної працездатності різних землерийних, вантажопідйомних, будівельних або ж дорожніх механізмів. За допомогою такого троса можна швидко відновити пошкоджений підйомник або будь-який подібний йому обладнання, тим самим відновивши його роботу.

Канати сталеві буває трьох типів завивки: сталева ТК, одинарна ТК і подвійна типу ЛК-0.

Одинарний тип звивання каната ТК використовується як грозо-захисний трос, тросовий блискавковідвід, дріт заземлений в різних лініях електропередач, які необхідні для повноцінного захисту проводів від попадання ударів блискавки. Також використовується в автомобілебудуванні. Мають стандартний діаметр 1 - 19 мм.

Подвійний тип завивки ЛК-0 призначений для безпосередньої комплектації талей, підвісів, такелажні роботи і буксирування автомобілів. Діаметр становить від 2 до 28,6 мм.

Канат сталевий ТК застосовується для різних підйомно-транспортних машин і підвісів. Загальний діаметр варіюється від 3,1 до 18,5 мм.

Ланцюг вантажопідйомний G80 призначен для безпосереднього кріплення великогабаритних об'єктів в парі зі спеціальними стяжними пристроями. Також такими ланцюгами комплектуються важільні та шестеренні талі. Робоче навантаження становить від 0,8 до 32,1 тонн. Руйнівне навантаження в межах 32 - 1287 кН. Загальна маса ланцюгів залежить від конкретного розміру та може становити 0,5 - 23 кг.

Переваги сталевих тросів і ланцюгів

  • висока стійкість до різних температурних режимів;
  • великий термін служби;
  • компактні габарити;
  • простота монтажу;
  • регулювання довжини без зупинки робочого процесу;
  • можливість експлуатації у будь-якому середовищі;
  • антикорозійне покриття і високоміцна конструкція.

Купити сталевий канат або ланцюг потрібного розміру за самими прийнятними цінами Ви можете прямо зараз натиснувши кнопку «Замовити» / «Купити в один клік», написати в чат-онлайн нашому фахівцеві або зателефонувати за телефоном на сайті.

Канат (трос) сталевий
120 грн
На складі
Сталеві канатиВикористовуються для забезпечення працездатності вантажопіднімальних, дорожніх, будів..
Ланцюг вантажопідйомна G80
83 грн
На складі
Ланцюг високоякісний вантажопіднімальний:Вантажопіднімальний ланцюг - це підіймальний інструмент, ши..
Показано з 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)