Блоки монтажні (поліспаст)

Вантажний блок або, як його ще називають, поліспаст - це вид вантажопідйомного обладнання, яке призначене для підняття і пересування вантажу. Він складається з нерухомих або рухомих блоків (з декількома роликами - від одного до чотирьох) і захисного корпуса. Поліспаст дозволяє збільшити вантажопідйомність механізму, що в свою чергу збільшує швидкість вантажно-розвантажувальних робіт.

Існують кілька типів вантажних блоків (поліспаст):

 1. силові конструкції, що збільшують силу підйому вантажу.
 2. швидкісні конструкції, що збільшують швидкість підйому вантажу.
 3. поліспасти з однією або двома обоймами роликів.

Види поліспаст

Блок з вушком. Дані блоки використовуються в промисловості і в будівельних роботах. Крюк замінюється вушком, яке під'єднують до кріплення вантажу. Вантажопідйомність блоків з вушком становить від 0.5 до 20 тонн.

Блоки монтажні з гаком. Особливістю цього обладнання є наявність гака з засувкою. Такі блоки використовуються в монтажних, такелажних і будівельних. Може використовуватися з механізмами як на електричних, так і ручних приводах.

Блоки з механізмом для кріплення. Дане обладнання відрізняється наявністю кріплення майданчика, для кріплення блоку на твердій поверхні. Основним призначенням таких блоків є зміна напрямку тяги обладнання, а також збільшення вантажопідйомної можливості блоку.

Будь-який вид монтажного блоку може використовуватися як окреме вантажопідйомне обладнання, так і в зв'язці з такелажної системою. При підборі вантажного блоку необхідно звернути увагу на типи проведених робіт. Отже для роботи з вантажем до 50 кг підійде будь-який блок. Для робіт з вантажами до 200 кг використовуються блоки з підшипниками. Для робіт з вантажами вище 200 кг, використовуються блоки з тросами в 50 і більше мм в діаметрі.

Переваги вантажних блоків від компанії GlobalProm

 • тривалий термін служби;
 • універсальність;
 • економічність (підвищує ефективність робіт без покупки більш потужного устаткування);
 • безпеку при роботі;
 • стабільність робочих параметрів;
 • надійність конструкцій;
 • ефективність при роботі;
 • практичність.

Компанія GlobalProm пропонує затребувані вантажопідйомні вироби на вигідних умовах. В даному розділі ви можете купити монтажний блок (поліспаст) за доступною ціною. Зорієнтуватися в асортименті допоможе каталог, а на виниклі питання допоможуть відповісти наші фахівці.

Блок з гаком двошківний
669 грн
На складі
Двошківний блок з гакомМонтажний блок з гаком застосовується для здійснення монтажних, будівельних ..
Блок з гаком одношківний
309 грн
На складі
Одношківний блок з гакомБлок з гаком - це механізм, який використовується в якості підвісної або в..
Блок з ланкою одношківний
546 грн
На складі
Одношківний блок з ланкою є допоміжним пристроєм в ході проведення вантажопіднімальних робіт, щоб ..
Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)