Візок для переміщення вантажу

Каретка для талі має кілька назв, такі як вагонетка, кішка, ланцюгова каретка, монорельсовий візок або рухома каретка. Це візок для талі, який призначен для переміщення різних вантажів по двотаврової балки. Даний механізм кріпиться до двотаврової однорейкової балці, максимальна ширина полки якої може досягати 168 міліметрів. Вагонетки для талі можуть використовуватися разом з портативними кранами (одна або кілька вагонеток на кран) як на відкритому майданчику, так і в звичайному складському приміщенні або ангарі. Каретка прикріплюється до рейки регульованими шайбами. Вантажопідйомність кареток становить від 0,5 тонни до 10 тонн.

Типи візків для талей

Існує два типи вагонеток для пересування талей:

 1. Стаціонарні.
 2. Пересувні.

  Даний тип візків ділеться на механізми для ручних талей і візки пересувні для тельферів. Візки для ручних талей працюють від дії ланцюгового приводу, а пересувні візки для тельферів - за допомогою електричного приводу.

Крім того, вагонетки для талей діляться на ланцюгові і холості. Візки ланцюгові переміщюються за допомогою протягання закільцьованої ланцюга, яка приводить в рух ролики. При виборі візків слід особливу увагу приділити моделі, так як різні моделі можуть мати різну довжину ланцюга. Холості вагонетки для талей в більшості своїй працюють на невеликих висотах.

З чого складаються візки для талей

Візки для пересування талей складаються з:

 • кріплення для вантажу;
 • приводу, який призводить візок до руху;
 • двох металевих пластин;
 • чотирьох коліс.

Візки для талі виготовляються як з чавуну, так і з алюмінію. При виборі слід приділити особливу увагу матеріалу, з яких виконані тримачі каретки, потужності двигуна, вантажопідйомність, швидкість пересування, а також масу візка. У разі, якщо вагонетка для талі обладнана електричним двигуном, слід звернути увагу на наявність захисту від перепаду електрики.

Переваги візків для талей від компанії GlobalProm

Основні переваги візків для талей:

 • широкий асортимент товарів;
 • гарантія якості товарів;
 • професійна консультація;
 • швидка доставка.

В інтернет-магазині GlobalProm ви можете підібрати і купити каретки для ручних талей і тельферів за доступною ціною. Замовити візок, каретку або вагонетку, а також інше підйомно-транспортне обладнання з доставкою по Києву, Харкову і всій Україні можна онлайн, безпосередньо зі сторінок сайту.

Візок приводний (каретка, кішка, вагонетка)
1 566 грн
На складі
Каретка приводна для перевезення вантажів (вона ж візок, каретка, вагонетка, кішка)Приводний візок ..
Візок холостий (каретка, вагонетка)
1 216 грн
На складі
Каретка холоста для перевезення вантажів (вона ж візок, каретка, вагонетка, кішка)Візок холостий - ..
Показано з 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)