Домкрати рейкові (гідравлічні та механічні)

Домкрати рейкові - вантажопідйомно-переносні інструменти, призначені для безпосереднього підйому або ж фіксації на висоті всіляких об'єктів, а також інших вантажів. Застосовуються дані домкрати при ремонтних роботах на будівництві, в складі різних агрегатів, в автомобільній сфері та на станціях технічного обслуговування. У класичному виконанні домкрат також використовується для витягування або переміщення машин з рамною конструкцією або металевим бампером.

Особливості будови механічних рейкових домкратів

Приводний важіль в домкратах рейково-зубчастого типу замінює спеціальна шестерня, що обертається шляхом руху рукояті. Для фіксації об'єкта в заданому положенні і на необхідній висоті одна з шестерень забезпечується спеціальним храповим механізмом. Механічні рейкові домкрати бувають наступних типів: триступінчаті, двоступеневі та одноступінчасті. У домкратах рейково-зубчастих кінець рейки зігнутий до 90 градусів. Дана конструкція може піднімати об'єкт з дуже низькою поверхні, оскільки сам пристрій має таку ж підйомним майданчиком. Основною особливістю таких домкратів є присутність рейки зі спеціальною чашкою опори. Додатково укомплектовані стопорні пристрої стабільно утримують об'єкт на такій чашці. Зубчасто-рейкові домкрати можна застосовуватися в горизонтальному або ж вертикальному положенні. Завдяки даному устаткуванню можна з легкістю обійтися без допоміжних пристроїв.

За допомогою важеля переміщається корпус з упорами, а сам вантаж починає пересуватися по спеціальній рейці. Важіль при русі знаходиться паралельно рейці, після чого на великий майданчик подається навантаження. Якщо важіль повернути в протилежну сторону, то шатун починає впиратися в малу площадку і навантаження переходить на верхній упор, замикая отвір в самій рейці. Потім ручка піднімається в своє стандартне положення, і нижній упор повертається на один отвір. Вся ця операція займає один цикл підйому домкрата.

Вантажопідйомність рейково-зубчастих домкратів типу ДР становить від 3 до 20 тонн. Мінімальна висота підйому від 60 мм, а максимальна до 1180 мм. Загальна вага домкрата залежить від конкретно обраної моделі і може варіюватися від 20 до 75 кг.

Переваги механічних рейкових домкратів

  • зручна поворотна ручка;
  • легко очищується від будь-яких забруднень;
  • хороший робочий хід;
  • безпека при роботі;
  • великий ККД;
  • високоміцна і жорстка конструкція;
  • швидка підйомна система;
  • якісна збірка деталей і елементів;
  • зупинити спуск і підйом можна на будь-якій висоті;
  • великий термін служби.

Замовити і купити рейковий домкрат за вигідною ціною в Україні Ви можете, написавши нашого консультанта в чат-онлайн, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті або ж скориставшись безкоштовною послугою «зворотного дзвінка».

Домкрат рейковий (рейково-зубчастий) типу ДР
3 890 грн
На складі
Домкрат монтажний рейкового типу від 3 до 20 тоннДомкрат механічний рейковий монтажний - пристосув..
Гідравлічний підкатний домкрат
8 086 грн
На складі
Домкрат гідравлічний підкатний Підкатний гідравлічний домкрат - це пристрій, що використовуєт..
Домкрат гідравлічний рейковий
7 260 грн
На складі
Домкрат гідравлічний Гідравлічний домкрат - це пристрій, що застосовується для підйому різнома..
Домкрат механічний HJ
7 290 грн
На складі
 Механічний домкрат - ручне підіймально-транспортне обладнання з механічним приводом для підйо..
Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)