Запасні та комплектуючі частини до складської техніки

Колеса і ролики для гідравлічних візків і штабелерів

Комплектуючі для складської техніки використовуються для заміни зіпсованих елементів або установки абсолютно нових коліс / роликів для різних типів штабелерів, гідравлічних візків, підйомних столів, рокл, кранів, підйомників та іншої техніки застосовуваної на складах.

Застосовуються колеса для візка і ролики в якості основних рухових комплектуючих для транспортувальних-підйомного обладнання на будівельних майданчиках відкритого та закритого типу, складських приміщеннях, промислових підприємствах, виробничих лініях, харчових комбінатах, деревообробної, металургійної, фармацевтичної і хімічної промисловості, медичних установах і лабораторіях, гіпермаркетах і торгових підприємствах, терміналах, станціях технічного обслуговування і ремонтних майстерень, сільсько- господарської сфері, а також для комплектації готельної або офісних меблів, баків, контейнерів, стелажів та інших апаратів.

У нас представлені наступні типи коліс і роликів для візків / штабелерів:

 • гумові колеса;
 • поліуретанові колеса;
 • нейлонові колеса;
 • поліуретанові ролики;
 • нейлонові ролики.

Запчастини для візків у вигляді гумових коліс застосовуються для комплектації всіх 4-х осей візків, підйомних столів та інших підйомно-транспортних пристроїв. Гумові колеса можна експлуатувати як на вулиці, так і в закритих приміщеннях з будь-яким типом підлогового покриття. Максимальна вантажопідйомність гумових коліс складає 5000 кг.

Поліуретанові колеса призначені для різних типів візків, гідравлічних столів, навантажувачів та іншого загальнопромислового устаткування. Поліуретан має неймовірну міцність і може використовуватися в будь-яких умовах. Поліуретанові колеса мають вантажопідйомність від 2 до 5 тонн.

Нейлонові колеса використовуються для установки на різні вантажні візки, підйомники, гідравлічні столи й інше підйомне устаткування. Нейлонові колеса рекомендується використовувати на гладких підлогових покриттях в умовах закритих приміщень. Вантажопідйомність нейлонових коліс в межах від 2000 до 5000 кг.

Запчастини для штабелера в вигляді поліуретанових роликів широко використовуються в роклах, штабелерах, ручних навантажувачах та інших схожих агрегатах. Поліуретанові ролики можна використовувати на різних поверхнях і при будь-яких погодних умовах. Ролики з поліуретану мають вантажопідйомність від 2 до 5 т.

Ролики для візка з нейлону застосовуються також і для комплектації рокл, штабелерів і іншого піднімального ручного обладнання. Нейлонові ролики відмінно переносять вплив вологи, хімічних рідин, порізи гострими предметами і ударні навантаження. Рекомендується експлуатувати ролики з нейлону на гладких підлогах для запобігання прискореного зносу і неприємного шуму. Максимальна вантажопідйомність у даних роликів становить 2000 - 5000 кг.

Переваги наших комплектуючих роликів / коліс для штабелерів і гідравлічних візків:

 • висока зносостійкість;
 • не залишають після себе сліди;
 • надійність і безпеку;
 • легко і швидко миються;
 • встановлюються на різне устаткування;
 • великий термін служби.
 • простота установки.

Купити ролики і колеса для візків за найпривабливішою ціною можна прямо у нас зі зручною доставкою по всій Україні! Щоб оформити замовлення необхідно зв'язатися з нами за вказаному на сайті телефону, написати в чат-онлайн консультанту або натиснути кнопку «Уточнити ціну» праворуч від фото товару після чого залишивши свої контактні дані для зв'язку.

Показано з 1 по 6 з 6 (усього 1 сторінок)