Траверси

Вантажопідйомні траверси в Україні

Траверси вантажопідйомні - це спеціальні затребувані пристрої, за допомогою яких виконується навантаження вантажів, що володіють нестандартної формою та великою вагою. За допомогою таких пристроїв вантаж знаходиться під надійним захистом від впливу сил стиснення або деформації при переміщенні на спеціальних гнучких стропах.


Види пристроїв

У нашій компанії «GlobalProm» для клієнтів можуть бути підібрані лінійні траверси, а також спеціальні пристрої для укладання труб з текстильним рушником. Каталог траверс покупці можуть вивчити на нашому сайті. Всі пристрої застосовуються тільки за призначенням.

Інструменти, виконані в повній відповідності з ГОСТами, є довговічними та дуже надійними. Ми розуміємо, як важливо якість сучасних вантажопідйомних інструментів і з цієї причини пропонуємо тільки краще обладнання для виконання робочих завдань.


Застосування

Лінійні траверси від нашої компанії використовуються для підняття та подальшого транспортування різних конструкцій довгомірного типу - труб, колон або балок. Це обладнання розташовується між гаковою кранової підвіскою та спеціальними знімними елементами для захоплення вантажу, що надає можливість його швидкого підняття і переміщення в обмеженому по площі просторі з максимальною безпекою.

Пристрої лінійного типу необхідні для транспортування різного сучасного промислового устаткування та серйозних тягарів у багатьох сферах промисловості, в виробничих цехах, а також в просторих приміщеннях складів.

Перевага лінійних траверс від нашої компанії:

  • виготовлення з сучасних високоякісних матеріалів;
  • проста робоча конструкція, а також довговічність вузлів і деталей;
  • можливість проведення роботи з будь-яким типом переміщуваного вантажу;
  • можливість виготовлення пристроїв під замовлення за індивідуальними кресленнями;
  • доступна вартість траверси.

Спеціальні траверси для підйому труб з текстильним рушником дозволяють монтувати та укладати труби на промислових майданчиках і при укладанні трубопроводів. Знімні пальці таких пристроїв забезпечують швидку маніпуляцію з текстильним рушником або стропой. В нашій виробничої компанії також можливе проведення розробки індивідуальних такелажних конструкцій.

Переваги вантажопідйомних пристроїв з текстильним рушником:

  • тривалий термін експлуатації;
  • високоміцний тканинний рушник;
  • легкість в експлуатації і кріпленні вантажу;
  • універсальність і довговічність матеріалу виготовлення.

Як купити обладнання?

Пропонуємо купити траверса для переміщення різноманітних важких вантажів. Якщо вам потрібна консультація - наші менеджери готові надати її і дати детальную оперативную відповідь на всі виниклі питання. Ми обов'язково допомагаємо відвідувачам сайта нашої компанії, покупцям і при необхідності підбираємо різне обладнання: це може бути траверси гідравлічні або інший пристрій.

Для замовлення траверси з текстильним рушником або лінійної траверси просто натисніть на розташовану на сайті кнопку «Купити» або зробите дзвінок за вказаними там же телефонними номерами. Наша компанія гарантує швидку обробку надійшовшого замовлення та подальшу доставку придбаного обладнання клієнту в короткі за часом терміни у будь-який вказаний регіон.

Ми дорожимо своєю позитивною репутацією, тому готові по першої вимозі надати найвищий рівень сервісу для нових і постійних покупців.

Траверси для укладання труб з текстильним рушником
0 грн
На складі
Траверси для укладання труб з текстильним рушникомУніверсальні траверси для укладання і монтажу тр..
Показано з 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)