Наші постачальники


Наші постачальники
Наша компанія ТОВ «НВП «ГлобалПром», як один з найбільших гравців на ринку вантажопідйомного, промислового і гірничо-шахтного обладнання, не тільки виробляє продукцію самостійно, а й співпрацює з виробниками з України та з країнами ближнього зарубіжжя. Таке партнерство дає нам право на ексклюзивне постачання європейської продукції на територію України, Грузії та країн СНД. На сьогоднішній день ми є партнерами двох великих європейських заводів з виробництва електричних тельферів (МВ Янтра АТ, Болгарія) і промислових насосів (Hydro-Vacuum, Польща), а також одного з найбільших виробників автонавантажувачів - китайської компанії TEU.
Завод з виробництва тельферів і кранового обладнання МВ Янтра АТ (Болгарія)

Компанія МВ Янтра АТ - один з найбільших виробників канатних електричних талей і кранового обладнання. Завод славиться своїм багатим столітнім досвідом роботи, а також безліччю наукових, патентних і дослідних робіт, присвячених машинобудуванню.

Завод з виробництва насосів і насосного обладнання АТ Hydro-Vacuum (Польща)

Завод АТ Hydro-Vacuum - найбільший в Польщі з виробництва промислових насосів і насосних систем. Основними перевагами компанії є клієнтоорієнтованість з можливістю вирішити будь-які завдання клієнта зокрема в галузі систем водопостачання і каналізації.

Завод з виробництва автонавантажувачів TEU (Китай)

Корпорація Anhui TEU Forklift Truck Co.Ltd (Китай) - передове підприємство з виробництва автонавантажувачів. Компанія TEU славиться потужною конвеєрною лінією, технікою для забарвлення, комплексної методикою стандартизації та апробації, оснащенням порядку контролю якості виготовленого обладнання.

Наші партнери
Компанія ЛОПАНЬ

Компанія ЛОПАНЬ - Лідери в сфері IT бухгалтерії. Надання всіх необхідних послуг для ведення бухгалтерського і податкового обліку. Впровадження електронного документообігу на підприємстві, з контрагентами, з контролюючими органами. Постачання нормативної, аналітичної і діловой інформації.

Розширте область свого впливу з компанією «GlobalProm»!
Запрошуємо виробників і постачальників до співпраці!
Працюючи з нашою компанією, ви зможете отримати наступні переваги:
 • 1

  Високий відсоток вхідних запитів по кожному напрямку нашої діяльності.

 • 2

  Грамотний менеджмент – фахівці нашої компанії щорічно підвищують свою кваліфікацію в області продажів, і тому можуть якісно і швидко обробити всі вхідні запити.

 • 3

  Рекламний супровід, який дозволить в належному рівні популяризувати і успішно реалізовувати вашу торгову марку.

 • 4

  Велика клієнтська база, яка налічує понад 10000 промислових підприємств і 200 дилерів.

 • 5

  Більше 500 постійних клієнтів за межами України.

Хочете розвивати свій бізнес в партнерстві з «GlobalProm»?
- головний офіс в Україні:
- офіційне представництво в Грузії:
Також ви можете відправити лист нам на поштову адресу: sale@globalprom.com.ua

У співпраці з нашою компанією ви завжди будете на крок попереду!