Причини популярності електричних тельферів з Болгарії


 • 02 липня 2020 18:00:02
 • Відгуків: 0
 • Переглядів: 755
 • 0

Що являє собою болгарський електротельфер?

Тельфери болгарські – це спеціальний вантажопідйомний пристрій, який працює від електричної мережі. Це обладнання призначається для підйому різних за масою вантажів, для їх утримання на певній висоті і транспортуванні.

Тельфери болгарського виробництва давно завоювали український ринок і користуються чималою популярністю. За рахунок чого? Саме про це і піде мова в статті.

За рахунок того, що електричні тельфери швидко і безпечно справляються зі своєю роботою, набув широкого застосування в різних сферах, як будівельна, промислова, а також в складських приміщеннях і автомайстерень.

Характеристики болгарського тельфера

Одна з найголовніших відмінних рис - швидкість підйому. У цьому ручні талі значно поступаються електротельфером. До того ж, працівникові не потрібно використовувати свої сили для того, щоб підняти необхідний об'єкт. А це значно економить не тільки сили співробітників, але і час.

Крім високої швидкості підйому, електричний вантажопідйомник може піднімати вантаж набагато більшого тоннажу. Наприклад, виробництво тельферів торгової марки «Янтра» виготовляє обладнання, яке здатне піднімати об'єкти масою до 32 тонн. При цьому висота, на яку можна підняти такий важкий вантаж, може досягати до 72 метрів.

Пристрій тельфера з Болгарії

Що ж знаходиться усередині тельфера? Конструкція тельфера насправді не така складна, як може здаватися на перший погляд:

 • двигун болгарського тельфера - одна з основних деталей, яка відповідає за вертикальне переміщення вантажу;
 • електротельфер володіє редуктором (зазвичай це редуктор з планетарною передачею або з циліндричною);
 • барабан (якщо тельфер канатний) / зірочки (ланцюгової тельфер);
 • міцний і якісний корпус;
 • візок, завдяки якому здійснюється переміщення тельфера;
 • гальмівна система болгарських тельферів - пристрій, який захищає тельфер від непередбачених випадків, як зрив вантажу, при відключенні механізму від електромережі або якщо скаче електрика;
 • вантажозахватний механізм з підвіскою у вигляді гака.

У разі, якщо якась деталь вийшла з ладу, її можна замінити, купивши запчастини для болгарських тельферів, такі, як електродвигун, вали редуктора, барабан, канатоукладчик, підшипники.

Переваги електротельфера болгарського

Як вже зазначалося вище, одна з найголовніших особливостей, яка є ще й великою перевагою - це швидка швидкість підйому, що заощаджує час і сили робочого персоналу.

Наступна перевага - захист при використанні тельфера. До неї відносяться:

 1. гальмо, який не дає вантажу впасти, в разі, якщо відключилася електрика;
 2. муфта, що забезпечує номінальний вага вантажу, вона ж і не дозволяє йому перевищувати встановлену норму, за винятком аварії;
 3. двигун з теплозахистом, який забезпечує довговічність.

Крім того, що електротельфер володіє тепловим захистом, конструкція стійка до температурних перепадів.

Популярність болгарський підйомник заслужив ще тим, що його можна використовувати в закритому просторі і на відкритому повітрі. Так, як пристрій стійкий до різних температур, то експлуатувати тельфер можна як при низькій температурі, так і при високій.

Також слід виділити просту експлуатацію. Обладнання не представляє собою ніякої складності в управлінні і обслуговуванні, для навчання потрібен всього один інструктаж. Установка тельфера теж не забирає багато часу і зусиль.

Ви можете купити вантажопідйомне обладнання будь-якого виду в нашому інтернет-магазині, в тому числі і електричні підйомники, про які йшла мова в статті. В Україні досить великий асортимент болгарських тельферів різних видів (пересувні, стаціонарні) з різною вантажопідйомністю.