Ланцюгові ручні талі для управління освітлювальним обладнанням


  • 09 липня 2020 15:08:17
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 600
  • 0

Що таке ручні талі?

Талі ручні ланцюгові – це спеціалізоване ручне підйомно-транспортне обладнання. Використовується пристрій для роботи з вантажем: його підйомом і спуском.

Огляд ланцюгових ручних талів

Після того, як стало зрозуміло, що являє собою такий механізм, слід розглянути докладніше види даного обладнання і зрозуміти, де можна його застосовувати. Ланцюгові ручні талі бувають двох видів:

  1. шестеренні;
  2. важільні.

Відмінностей у таких моделей не багато, проте, вони суттєві. Так, наприклад, шестернева таль кріпиться під стелею, тому як управляється вона за допомогою ланцюга, а важільна - кріпиться на рівні зростання оператора, щоб він міг впливати на важіль.

Експлуатується таль у багатьох галузях виробництва, а також в будівельній сфері, на складах і навіть в побуті. Широка область застосування ланцюгових талів обумовлена ​​їх властивостями і характеристиками, про які піде мова нижче.

Завдяки ручним ланцюговим підйомників можна без проблем встановити будь-який освітлювальне обладнання на концертні майданчики для шоу і заходів. Талі допоможуть встановити світлові акценти, дзеркальні кулі, сфери.

Властивості ручної ланцюгової талі і її характеристики

Ручні ланцюгові талі мають характеристики, за які, власне кажучи, і отримали свою заслужену популярність.

Вантажопідйомність - це найголовніша характеристика. Ручні талі можуть піднімати вантаж масою до 10 тонн. До слова, при покупці на вантажопідйомність потрібно звертати свою увагу в першу чергу.

Висота підйому ланцюгової талі може досягати 24 метрів. Ця характеристика також важлива, особливо, якщо є будь-які обмеження в приміщенні, в якому відбувається робота.

Ручні талі мають міцної ланцюгом зі сталі. На жаль, ця частина пристрою найчастіше зношується, найчастіше в області поруч з гаком. Тому як при дуже великих навантаженнях ланцюг трохи розтягується, внаслідок чого з часом ланки подовжуються. Щоб уникнути такої проблеми - досить виконувати роботу за інструкцією і не перевищувати заявлену вантажопідйомність.

Також неможливо не згадати ще одну особливість і перевага за сумісництвом - вага ручної ланцюгової талі. Незважаючи на те, що обладнання піднімає такі великі тяжкості, його маса порівняно невелика.

Пристрій талі ручної ланцюгової

Здавалося б, з такими властивостями і характеристиками у обладнання повинен бути складний механізм всередині. Насправді, влаштований ручної підйомник досить просто.

Отже, поліспаст ланцюгового типу і редуктор з ручним приводом (співвісно-циліндричний) - це основні складові талі. У комплекті з талью йде гак, блокова підвіска і система екстреної зупинки.

Як працює це все пристрій? Таль кріпиться над об'єктом, з яким буде проводитися робота, сам вантаж можна підняти завдяки гаку. Далі, оператор тягне приводний ланцюг, а далі за принципом доміно: приводний колесо приводиться в дію, повертаючи приводний вал, він в свою чергу задіє зубчасті шестерні, які прокручують колесо вантажопідйомної ланцюга, остання і здійснює підйом потрібного об'єкту.

У випадку з важеля талью, підйом здійснюється завдяки важелю. Тобто цей важіль обов'язково повинен бути на рівні з оператором.

В Україні можна знайти вантажопідйомне обладнання будь-якого виду, в тому числі і ручні талі. У нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати підйомник для своїх потреб за приємною ціною. Також, для того, щоб збільшити можливості ручної талі, можна купити поліспаст або вантажний блок (використовується для збільшення вантажопідйомності), для того, щоб обладнання змогло ще й переміщати вантаж - рекомендується купити каретку для талі.