Таль ручна ланцюгова важільна (ТРР) - 1,5 тонни

Таль ручна ланцюгова важільна (ТРР) - 1,5 тонни
Є у наявності

Ціна:
2 850 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:
Таль ручна ланцюгова важільна (ТРР) - 1,5 тонни. Нижче наведені техничні характеристики товара:

Ручна ланцюгова важільна таль ТРР 1.5 т - це пристрій, що використовується для підняття або зниження будь-якої тяжкості, а також можливої ​​її транспортування на невеликі відстані. Зазвичай під вагою розуміється вантаж. Так, наприклад, таль використовується, коли необхідно підняти даний об'єкт високо, туди, де знаходиться оператор.

 

Принцип дії ТРР 1.5 тонн

 

Для організації підйому вантажу в такому випадку таль підвішують за гак на корпусі. Також є ще один гак - його влаштовують на робочій ланцюга. Процес підйому вантажу здійснюється завдяки впливу на важіль талі. При цьому рухи повинні бути зворотно-поступальними. Варто відзначити, що переміщати обладнання можна також горизонтально. Для цього буде потрібно встановити її на балку, виконану з двутавра. Установка проводиться за допомогою спеціального візка.

 

Застосування талі ТРР 1500 кг

 

Зустріти використання ручних ланцюгових важільних талів можна в будівництві, промисловості та виробництві. Так, наприклад, часто обладнання застосовують на будівельних об'єктах, де потрібно провести установчі або навантажувальні роботи. Також нерідкі випадки, коли таль використовується на складах або в автомайстерень.

 

Переваги ручної ланцюгового важеля талі (ТРР) - 1,5 тонн

Устаткування набуло свою популярність шляхом величезного списку достоїнств. Серед основних плюсів можна відзначити наступні:

 • Стрімке захоплення вантажу. Досягається це шляхом вільного бігу ланцюга, що значно економить час.
 • Невелика будівельна висота.
 • Легкість в монтажі та роботі. Установка талі займе від сили кілька хвилин, і впоратися з цим зможе практично кожен.
 • Комфортне керування важелем. Оператору талі не доведеться докладати зусиль для забезпечення працездатності обладнання.
 • Використання високолегованої сталі в якості матеріалу для гака робочого ланцюга. Таким чином, забезпечуються надійність і довговічність конструкції.
 • Захист корпусу антикорозійними засобами, що сприяє тривалій експлуатації механізму.
 • Невеликі розміри та невелику вагу. У зв'язку з цим таль легко переміщати при необхідності.
 • Наявність сертифікатів якості, а також документів, що забезпечують гарантію вироби.

Також серед переваг можна відзначити те, що виріб виготовляється відповідно до встановлених державою стандартів і проходити необхідні перевірки перш ніж надходить у продаж. Таким чином, ви можете бути впевнені в його якості та високих експлуатаційних характеристиках.

 

Підібрати та купити таль ТРР 1500 кг можна на нашому сайті в режимі онлайн. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку і відправити заявку. Після з вами зв'яжеться наш оператор для уточнення зазначених вами даних і завершення оформлення покупки.

Якщо у вас виникли будь-які питання, то ви можете зв'язатися з нами за допомогою телефонного дзвінка або листа на електронну пошту. Ми обов'язково запропонуємо вам пораду і надамо всю необхідну інформацію. Контакти для зв'язку можна знайти в кінці сторінки.

Написати відгук