Як формується ціна на електричний тельфер: фактори ціноутворення


  • 09 жовтня 2020 00:32:00
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 476
  • 0

Що таке електротельфер?

Електротельфером є спеціальне обладнання, яке служить для того, щоб безпечно піднімати і утримувати важкий вантаж. Робота ведеться від електричної мережі, що обумовлює високу швидкість підйому за невеликий час.

В основному таль електрична (тельфер) використовується там, де необхідний не тільки швидкий, але і постійний підйом вантажів. Все тому, що при роботі з ручною лебідкою буде витрачатися більше часу і сил працівника, тому як піднімає пристрій за рахунок прикладання фізичних зусиль. Інша справа, коли натисканням однієї кнопки вантаж піднімається за лічені секунди на потрібну висоту.

Де використовується таке електричне обладнання і в який сфері можна його експлуатувати? Електротельфери незамінні на різних промислових підприємствах, в майстернях, де потрібно працювати з вантажем великого тоннажу, на будівельно-монтажних майданчиках, він допоможе і в складських приміщеннях, де вантаж готують до перевезення.

Моделі електротельферів

Електротельфери бувають різні не тільки за своєю вантажопідйомністю, а й ще за кількома факторами, наприклад:

  • тельфер електричний стаціонарний - такий пристрій зможе забезпечити якісний підйом і спуск вантажу, але також і утримає його на необхідній висоті;
  • тельфер пересувний - вже зрозуміло з назви, що плюсом до його функцій йде переміщення вантажів;
  • тельфер канатний електричний - даний вид обладнання вважається найпопулярнішим і найпоширенішим, конструкція якого передбачає сталевий канат;
  • тельфер ланцюгової електричний - на відміну від попередньої моделі, підйомним елементом є ланцюг.

Всі механізми будь-якої моделі мають невелики габарити, довговічність при правильній експлуатації, а завдяки зручній конструкції забезпечать легку і безпечну роботу.

За якими критеріями змінюється ціна на обладнання?

Одне з найбільш поширених питань є те, як формується ціна на тельфер електричний в Україні. Ні для кого не секрет, що вартість варіюється в першу чергу від моделі, які були згадані вище, від країни виробника. Адже на електротельфер стаціонарний і пересувний цінник буде різний, тому як останній виконує більше функцій.

До слова про виробника: великим попитом на ринку користується тельфер електричний з Болгарії. Ці пристрої швидко завоювали частку ринку за рахунок своєї ефективності та відповідності всім європейським стандартам і нормам якості.

У болгарських тельферів також є кілька видів моделей, крім зазначених вище, наприклад, підйомник зі зменшеною будівельною висотою, який забезпечує не тільки швидкий підйом на невелику висоту, а й безпеку при експлуатації.

Вантажопідйомність - теж важливий фактор в ціноутворенні, тому логічно, що чим більше підйомник зможе підняти, тим вище буде на нього ціна. І не варто забувати про висоту підйому. Вартість залежить ще і від наявності додаткових опцій, до таких відносяться тепловий захист, покращений канатоукладчик і подібні примочки.

Звичайно ж, при виборі вантажопідйомного електричного тельфера потрібно звертати увагу на всі ці параметри, підбираючи під конкретне підприємство, щоб робота виконувалася якісно, ​​а заодно і пристрій прослужив довгий термін.

В Україні можна купити будь-яку модель електричного тельфера, яка ідеально впишеться саме на Ваше підприємство. Тому вибір пристрою: пересувний, стаціонарний, з канатом або ланцюгом, буде залежати цілком і повністю від місця експлуатації.