Ефективний режим роботи кранових електродвигунів для підйомного устаткування


  • 13 жовтня 2020 01:02:22
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 406
  • 0

Пристрій кранових електродвигунів

Перед тим, як перейти до основної теми, слід для себе зрозуміти, що являє собою крановий електродвигун, для чого він потрібен і з чого складається.

Електричний двигун є видом промислового обладнання, воно в свою чергу призначений для того, щоб передавати механічну роботу в обертальний рух за допомогою електричної енергії. Такий пристрій можна використовувати для роботи в повторно-короткочасних режимах, а заодно і з незначними навантаженнями, торможениями і частими пусками.

В такому обладнанні використовуються спеціальні постійні і електричні магніти, які укладені в міцному корпусі. Також в цей корпус полягають колектор, щітковий механізм, ротор і статор.

Виробники кранових електродвигунів в основному випускають такі моделі, як наприклад MTH, MTKF, MTM, MTF, MTKH, які є найпопулярнішими.

Якщо з тим, що являє собою електродвигун - стало зрозуміло, то питання про те, де він застосовується, залишається відкритим.

Що стосується сфери використання, то електричні двигуни завоювали велику частину промислової галузі (застосовується переважно в металургії і на гірничодобувних підприємствах), крім цього можна використовувати в сільському господарстві і в будівництві.

Отже, експлуатувати можна такий вид обладнання в комплекті з різними кранами, наприклад, мостові, баштові, портальні, козлові. Також послужить відмінним помічником в комплектації з верстатами і промисловому транспорті.

Можна купити промислове електрообладнання для вантажопідйомних пристроїв, з метою забезпечити переміщення по рейках, поворот елементів кранової установки, а заодно і відповідати за рух для того, щоб перемістити гак.

Характеристики електродвигунів для кранів

Короткозамкнені електричні двигуни, яким належать МТК, МТКF і МТКН, розраховуються, що пуск буде прямий від мережі напруги. А що стосується електро пристроїв з фазним ротором (МТ, МТН, MTF), то такі моделі розвивають повну швидкість поступово.

Згідно з довідковими даними кранових електродвигунів, пристрій в залежності від моделі володіє різними технічними характеристиками, як потужність (може бути від 1,4 до 110 кВт), частота обертання (коливається в межах 570 - 995 об / хв), висота до центру вала, діаметр вала і, звичайно ж, маса. Також прийнято розділяти обладнання по виконанню: фланцеве, на лапах.

Можна ще звернути увагу на обмотувальні дані кранових електродвигунів - це товщина намоточного дроти, яка показує, яким типом дроти намотана обмотка статора, а також її якість і тип укладання.

Слід враховувати, що ціни на кранові електродвигуни залежать від зазначених характеристик.

Несправності електричних двигунів

Звичайно ж, як і у всіх інших пристроях, бувають несправності кранових електродвигунів. Вони виникають, як в зміні характеристик пристрою (наприклад, зміна частоти обертання), так і в їх нестійкості.

Бувають також і причини несправностей, як електричні (пробою або обрив ізоляції, поганий контакт в місці, де з'єднуються провідники), механічні (несправності, поломка або пошкодження деталей) і магнітні. На щастя, більшість із них можна усунути, найчастіше, найпоширеніші вказані в паспорті електродвигуна.

В Україні можна купити кранові електродвигуни будь-якої моделі за прийнятною ціною. Наприклад, на нашому сайті можна заодно і проконсультуватися у фахівців, які із задоволенням допоможуть вибрати потрібний Вам механізм.