Огляд рекомендацій при постійному використанні циліндричних редукторів


 • 29 липня 2020 22:55:15
 • Відгуків: 0
 • Переглядів: 794
 • 0

Робота циліндричного редуктора

Перш ніж розглянути, як і де працює промисловий пристрій, потрібно розібратися, що воно собою являє. Редуктор циліндричний - це комплексний механізм, службовець для того, щоб перетворювати максимальну кутову швидкість ведучого валу в меншу. Найчастіше, крутний момент збільшується при стабільному зниженні швидкості обертання.

Де використовується циліндричний редуктор?

Що за пристрій таке, вже трохи стало зрозуміло, але де ж можна його експлуатувати? Найчастіше, редуктор з циліндричної передачею застосовують в якості приводів різних машин і верстатів, тому цей агрегат завоював одні з найбільших галузей, таких, як промислова і виробнича. Наприклад, можна побачити пристрій як привід бетономішалок, подрібнювачів, обладнання для металлорезкі, використовувати циліндричний редуктор для крокової двигуна.

Багатьом полюбилися циліндричні редуктори за рахунок того, що цей механізм без праці може працювати в різних кліматичних умовах, а також його можна експлуатувати як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Великий діапазон робочої температури також дозволяє використовувати пристрій в різних ситуаціях. Таким чином, редуктор буде відмінно справлятися зі своєю роботою від -40º до + 50º С.

Пристрій циліндричного редуктора

Основними складовими циліндричного редуктора є:

 • валові підшипники;
 • робоче колесо;
 • вали: ведений і ведучий;
 • спеціальні муфти;
 • змащуюча система.

Вся ця начинка укладена в якісний і міцний корпус, який покривається спеціальним захисним фарбою.

А сама передача редуктора виглядає, як зачеплені між собою зубчасті колеса. Щоб зубчасте колесо почало рухатися - обертається момент повинен прикладатися до вхідного валу, на якому знаходиться це колесо.

Рекомендації по догляду за редуктором

Для того, щоб пристрій прослужило як можна довше - використовується мастило циліндричного зубчастого редуктора. Тип мастила вибирається виходячи з особливостей роботи системи. Для агрегату з циліндричної передачею використовується рідинна мастило. Здійснюватися вона може декількома способами:

 1. занурене змазування – це найпопулярніший вид, при якому поверхня тертя занурюється в спеціальну ванночку з мастильним матеріалом;
 2. циркуляційне змазування – механічний спосіб.

Звичайно ж, для того, щоб пристрій зробило хорошу і довгу службу - за ним повинен вестися догляд і просто змащувати деталі буде недостатньо.

Рекомендується регулярно проводити технічне обслуговування і щомісячне для збільшення терміну експлуатації. Наприклад, при останньому необхідно перевіряти щомісяця рівень масла і шуму, а також чи не тече масло.

Технічних обслуговувань редуктора виділяють два: перше проводиться через 1000 годин роботи, в середньому це відбувається через 3 місяці роботи, і друге виконується через 2000 годин роботи, тобто близько півроку.

У разі виникнення несправностей, слід обов'язково з'ясувати причину, чому обладнання вийшло з ладу, а також відштовхуючись від причини вибрати відповідний метод усунення поломки.

Ну і, звичайно ж, слідувати інструкції і дотримуватися всіх умов, зазначені там, при яких механізм працює справно.

Купити циліндричний редуктор можна в нашому інтернет-магазині, в якому можна подивитися всі заявлені моделі промислового обладнання. також можна купити черв'ячний редуктор, в Україні також досить популярний. Модель агрегату підбирається виходячи з потреб клієнта і місця експлуатації механізму.