Основні способи застосування черв'ячних мотор-редукторів


  • 19 серпня 2020 20:07:13
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 811
  • 0

Що таке черв'ячний мотор редуктор на 24 вольта?

Черв'ячний мотор-редуктор - це промисловий механізм, службовець з метою змінити швидкість обертального руху від одного вала до іншого. Як вже зрозуміло з самої назви, дане обладнання являє собою електродвигун і редуктор з черв'ячною передачею.

Застосовувати мотор-редуктор можна в різних сферах, як основний привід до різноманітних верстатів і обладнанням. За рахунок того, що пристрій використовується в якості приводу різних механізмів, редуктор з електродвигуном завоював велику область застосування: промислова сфера, виробнича, в сільському господарстві, будівництві, харчовій промисловості. Таким чином, можна побачити черв'ячний агрегат в роботі з конвеєрними стрічками, елеваторами, вантажопідйомними механізмами.

Характеристики черв'ячного мотор редуктора

Звичайно ж, одним із самих основних елементів даного пристрою - є його черв'ячна передача. Називається вона так тому, що гвинт з різьбою, що знаходиться всередині мотор-редуктора в зачепленні з черв'ячним колесом, нагадує черв'яка, який сидить в яблуці, якого не видно зовні. Такий гвинт - це основна ланка в редукторі. Це обладнання може також носити назву, як «зубчато-гвинтовий», але все-таки найчастіше зустрічається звичне і спрощене - «черв'ячний».

Найпопулярнішими і основними моделями редукторного електродвигуна з черв'ячною передачею є:

  1. мотор-редуктор МЧ - самий універсальний привід;
  2. NMRV, який часто називають міні черв'ячний мотор редуктор за рахунок його модернізованого корпусу, невеликих габаритів і невеликої ваги.

Обертальний момент у черв'ячного мотор-редуктора може коливатися в залежності від обраної моделі від 35 до 1900 Н * м. Частота обертів варіюється від 0,1 обороту в хвилину і не перевищує 200 оборотів. Мотор редуктор черв'ячний може бути малої потужності (наприклад, 075 кВт), але, як і всі інші параметри, залежить від моделі і коливається до 30 кВт.

Існують ще такі варіанти механізму, як черв'ячний мотор редуктор з гальмом. По суті, це вбудований електромагнітний гальмо в електричний двигун. Це доповнення експлуатується в основному в сферах, де може статися раптова зупинка. Хорошим прикладом може послужити будівельна сфера, де використовуються приводи в кран-балках, лебідках.

За рахунок таких характеристик, підбір черв'ячного мотор редуктора для конкретного підприємства значно спрощується і не становить великих труднощів.

Цінується обладнання також за рахунок таких критеріїв, як:

  • великий коефіцієнт корисної дії, що немало важливо в виробничій сфері;
  • практично безшумна робота - суттєвий фактор, який грає роль на великих підприємствах;
  • стійкість до різних навантажень, частим запусків;
  • система примусового охолодження і мастила, є датчик температури і контролю якості машинного масла, що значно полегшує роботу та технічне обслуговування принтера.

Крім того користувачів черв'ячний мотор-редуктор цінується не тільки за його якісну і ефективну роботу, а й за його довговічність. Так, якщо стежити за обладнанням і правильно доглядати, воно може прослужити до 10 років.

Досить великим достатком черв'ячних мотор редукторів може похвалитися Київ, Харків і інші міста України, тому замовити такий пристрій для свого підприємства не складе труднощів. Крім черв'ячних пристроїв, великою популярністю користуються механізми з планетарною передачею. Наприклад, в нашому інтернет-магазині, Ви також зможете підібрати і замовити планетарний мотор редуктор, щоб поліпшити своє виробництво.