Види підприємств, на яких буде корисний мотор-редуктор 3МП


 • 12 серпня 2020 08:43:21
 • Відгуків: 0
 • Переглядів: 750
 • 0

Що таке мотор-редуктор планетарний 3МП?

Мотор-редуктор - це спецвузол, який поєднує електродвигун і редуктор в одне обладнання (іноді можна почути його інша назва «редукторний електродвигун»), механізм призначається для передачі крутного моменту. А безпосередньо мотор-редуктор 3МП - це обладнання з планетарною передачею.

Застосовуються планетарні мотор редуктори в багатьох галузях, переважно в промисловій і виробничій сферах. Часто використовується дане обладнання в реверсивному механізмі, в різних верстатах, бетономішалці, змішувачі, дозатор, насосної станції, подрібнювачі та інших подібних механізмах.

Види промислових мотор редукторів

Видів промислових планетарних мотор-редукторів не так вже й багато. Серед поширених, в основному, виділяють такі моделі:

 • мотор-редуктори 3МП;
 • мотор-редуктори МР;
 • мотор-редуктори МПО.

Найпопулярнішими серед цих моделей є перші 3МП пристрої з планетарною передачею, про які піде мова нижче.

З чого складається планетарний пристрій?

Фланцевий планетарний мотор редуктор передбачає наявність у своєму міцному корпусі центрального колеса, сателітів, водила, підшипників і додаткових зубчастих коліс. Планетарна передача в такому обладнанні необхідна для того, щоб зубчасті колеса оберталися навколо головної шестерні. Розроблялися ці мотор-редуктори з урахуванням високих обертаючих моментів і невеликих обсягів для сучасного варіанта застосування.

Характеристики мотор-редуктора 3МП

А завдяки чому, власне кажучи, у устаткування така велика сфера використання? Цьому, безумовно, сприяють характеристики механізму:

 • потужний електричний двигун до 132 кВт (варто зазначити, що виробники мотор редукторів 3МП в Україні найчастіше комплектують пристрій електричним двигуном АІР);
 • велика швидкість обертання валу;
 • високий крутний момент на вихідному валу;
 • великий коефіцієнт корисної дії.

Звичайно ж, всі технічні характеристики залежать від моделі мотор редукторів планетарних 3МП, як і маса пристрою.

Поділяються планетарні мотор-редуктори по типорозміру, можуть бути різні за варіантами збірки. Також пристрої бувають одно-, дво- і триступінчаті з різним ККД: чим більше кількість ступенів, тим нижче цей коефіцієнт (наприклад, триступеневе обладнання має коефіцієнт 0,92).

Кожна модель має свій радіус розташування сателітів, який вимірюється в міліметрах. У назві моделі він зазначений, тому зрозуміти буде не складно, ця цифра йде відразу після «3МП».

Як і де використовується планетарний редуктор електродвигун

Для початку, варто звернути увагу на те, що виконання мотор-редуктора може бути різним: Лапова і фланцеве. Основна їх відмінність в кріпленні обладнання. Таким чином редукторний електродвигун 3МП в Лапова виконанні буде розташовуватися горизонтально і повинен обов'язково Центрованим, а в той час, як фланцеве планетарний мотор-редуктор кріпиться до обладнання вертикально.

Завдяки кільком варіантам виконання планетарне пристрій застосовується в якості комплектації великих виробників обладнання. І як вже згадувалося вище - приєднується до верстатів для того, щоб передати крутний момент і обладнання працювало могутніше.

Спектр застосування 3МП досить широкий і використовується в механізмах для підйому, в змішувачах (бетономішалки, харчової змішувач), в системі зрошення, на насосній, котельні станціях, в конвеєрах і подібному обладнанні, яке найчастіше зустрічається в сфері виробництва на фабриках і заводах.

Купити мотор редуктор 3МП в Харкові, Києві за приємною ціною можна в нашому інтернет-магазині, де також можете знайти черв'ячні редукторні електродвигуни різних моделей. До кожної моделі обладнання додається паспорт і гарантійне обслуговування.