Ланки

Ланки для строп - це вантажопідйомне виріб у формі овалу, яке виконано з металу. Ланки використовуються в стропах і інших механізмах як основний або допоміжний елемент вантажопідйомної конструкції. Одні з найбільш якісних і надійних ланок вважаються вироби з легованої сталі класу G80. Дані вантажопідйомні ланки пофарбовані спеціальною антикорозійною фарбою, стійкою для стирання.

Типи ланок для строп

Розрізняють декілька типів ланок класу G80:

  1. Вантажна ланка SL-74 «метелик». Даний вид ланок використовується для приєднання різних компонентів в ланцюгових стропах.
  2. Вантажна ланка, тип SL-001 «метелик». Даний вид ланок використовується для приєднання текстильних круглосталкових і стрічкових строп.
  3. Вантажна ланка, тип SL-002 «Омега». Даний вид ланок є універсальними і використовується в якості сполучних і кінцевих виробів в ланцюгових стропах.
  4. Вантажна ланка, тип SL-283. Даний вид ланок називають ще «ланка-вертлюг». Особливістю є те, що піднятий вантаж може обертатися навколо своєї осі.
  5. Вантажна ланка, тип SLR-356. Даний вид ланок використовується для приєднання ланцюгів, гаків та інших ланок різного калібру. Вони підходять для канатних і ланцюгових строп.
  6. Вантажна ланка, тип A343. Даний вид ланок використовується для з'єднання текстильних, канатних або ланцюгових строп. Для зручності кріплення до інших елементів строп, в ланках присутня спеціальна плоска ділянка.
  7. Вантажна ланка, тип SLR-454 «NORY». Даний вид ланок використовується у всіх видах строп.

Все такелажні ланки, представлені в даному розділу, мають сертифікат якості. Купити такелажні ланки для строп за доступною ціною можна на нашому сайті онлайн.

Ланки сполучні G80 з овалами типу А346
182 грн
На складі
Ланки сполучні з оваламиСполучна ланка з додатковими овалами - це вид додаткових такелажних компле..
Ланки сполучні G80 типу A343
67 грн
На складі
Ланки сполучні G80 типу A343Такелажна ланка G80 А343 - це вид такелажних елементів, які використову..
Ланки сполучні G80 типу SL-74
53 грн
На складі
Ланки сполучні G80 типу SL-74Ланка сполучна «метелик» - вид кріпильних елементів, які використовую..
Ланки сполучні овальні типу SL-454
604 грн
На складі
Сполучна ланка SL-454 - один з основних комплектуючих елементів в процесі виготовлення строп.Такі л..
Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)