Насоси ручні гідравлічні НРГ 70.100

Насоси ручні гідравлічні НРГ 70.100
Є у наявності
Ціна:
8 100 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:

Модель

Подача, см3/цикл

Объем маслобака, л (эффект.)

Давление рабочей жидкости, ном., МПа

Габаритные размеры LxBxH, мм

Масса, кг

Ступень низкого давления

Ступень высоко давления

НРГ-70.100

15,5

3,4

10,0

70

640х155х275

10,0

Ручний гідравлічний насос - простий і зручний в експлуатації агрегат, який використовується практично у всіх сферах життя. Робота насоса ґрунтується на стандартному принципі витіснення рідин під тиском. Найбільш потрібні такі пристрої в промисловості, де їх основне завдання полягає в перекачуванні різних паливно-мастильних матеріалів.

Конструкція насоса є сам насос, а також зручний важіль, завдяки якому вдається перемикати напрямок потоку рідини. З баком важіль з'єднується стикових способом.

 

Особливості насосів ручних гідравлічних НРГ 70.100

До особливостей представленої моделі слід віднести:

 • можливість використання насоса з гідроінструмента двосторонньої дії;
 • наявність запобіжного клапана, що дозволяє уникнути аварії у разі перевантаження насоса. Даний клапан автоматично налаштовується на максимальний тиск і попереджає можливий вихід з ладу пристрою, якщо показник під час роботи відхилиться;
 • наявність двоступеневої подачі робочої рідини. Завдяки цьому виробникам вдалося прискорити процес вибірки холостого ходу інструменту;
 • використання манометра.

Також серед особливостей можна відзначити, що агрегат виконаний в кліматичному виконанні УХЛ, і він належить до другої категорії розміщення.

 

Принцип роботи насосів НРГ 70.100

Перед початком роботи рекомендуємо перевірити, чи щільно з'єднаний рукав тиску з використовуваним агрегатом. Що стосується алгоритму роботи, то виглядає він наступним чином:

 1. Насамперед потрібно приєднати насос до системи, з якої йому належить працювати. Виконується це за допомогою швидко роз'ємного з'єднання, вентиль якого потрібно буде закрутити за годинниковою стрілкою до тих пір, поки він не перестане крутитися.
 2. Після цього поступальною ходою необхідно качати ручку насоса вгору і вниз, щоб домогтися закачування масла в систему. Принцип роботи агрегату влаштований на нагнітанні певного тиску, завдяки якому масло надходить наверх.
 3. Щоб знизити тиск, потрібно повільно відкрутити вентиль проти годинникової стрілки. Таким чином, можна буде добитися того, що масло потече назад в насос.

Після закінчення робіт необхідно оглянути працювала систему на наявність масляних патьоків або іншої рідини, а також перевірити стан самого насоса.

 

Плюси насосів ручних НРГ 70.100

До основних переваг ручного насоса можна віднести:

 • простоту в експлуатації;
 • відсутність необхідності у використанні додаткового джерела енергії;
 • високу ремонтопридатність;
 • мобільність.

Також плюсом агрегату є наявність технічної документації, яка підтверджує якість виріб, і гарантійного терміну.

 

Застосування НРГ

В основному рекомендується використовувати подібний насос в невеликих майстерень або мобільних сервісах, де мова йде про невеликий обсяг перекачується масла. Подібне рішення не потребуватиме створення високого тиску, а це значить, що тоді насос прослужить довше.

 

Купити гідравлічний насос ручної ви можете в нашому магазині в режимі онлайн. Вам всього лише знадобиться заповнити відповідну заявку та надіслати її нам для обробки.

Написати відгук