Домкрати універсальні з гідравлічним поверненням, ДГ

Домкрати універсальні з гідравлічним поверненням, ДГ
Є у наявності

Ціна:
7 575 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:


 

Універсальний домкрат, обладнаний гідравлічним поверненням, здатний в короткі терміни виконати кілька завдань і відразу ж підготуватися до виконання наступної. Завдяки своїй універсальній роботі та високої продуктивності потрібний у багатьох сферах, серед яких можна відзначити будівництво, промисловість.

 

Конструкція домкратів універсальних з гідравлічним поверненням (ДГ)

Корпус домкрата містить особливі різьблення. Вони також є на штоку і на підставі. Завдяки різьбі виробникам вдалося розширити область використання агрегату, дозволяючи під'єднати до нього додаткове обладнання.

Конструкція домкрата дозволяє використовувати його в будь-якому положенні. Також можна відзначити, що завдяки міцній опорі, що має рифлену поверхню, можна з легкістю уникнути деформації або пошкодження пристрою в результаті його роботи, а також запобігти ковзанню вантажу.

 

Особливості та переваги універсальних домкратів (ДГ)

До особливостей і переваг універсального домкрата слід віднести:

 • наявність гідравлічного повернення поршня. Саме це дозволяє швидко підготувати домкрат до чергового циклу роботи. Інші моделі подібних пристроїв, які не обладнані поверненням, вимагають відпочинку після виконання завдання;
 • використання високоміцних матеріалів при виготовленні опори;
 • можливість організації плавного підйому й опусканню вантажу на опори;
 • Наявність нерухомою штокової опори.

Завдяки своїм особливостям універсальний домкрат, обладнаний поверненням, є надійним пристроєм, що забезпечує якісну працездатність. З використанням даної моделі вдається налагодити безперебійний процес виконання різних завдань через те, що особливий елемент конструкції дозволяє працювати домкрата без відпочинку або підзарядки.

 

Нарешті, основною перевагою домкрата є відповідність технічної документації та встановленим нормам. Кожен виріб, представлене на сайті, перед продажем пройшло певні перевірки на якість і працездатність. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що купуєте надійний агрегат.

 

Комплектація домкратів ДГ

Товар представлений в комплекті. У нього входять:

 • домкрат з гідравлічним поверненням штока;
 • керівництво користування;
 • технічний паспорт.

Що стосується технічного паспорта, то в ньому присутня довідка, що підтверджує якість випущеного в продаж вироби. Ми хочемо відзначити, що кожен товар проходить ряд обов'язкових перевірок на відповідність їх характеристик показниками, наведеними в нормативних і державних документах.

Тому ви можете бути впевнені, що купуєте надійний і довговічний агрегат.


Купити універсальний домкрат ви можете прям на нашому сайті. Для цього вам буде потрібно:

 1. Заповнити онлайн-форму покупки.
 2. Надіслати її нам.
 3. Отримати дзвінок від менеджера, який обговорить кілька деталей і завершить оформлення замовлення.
 4. Дочекатися отримання товару.

Якщо виникли будь-які питання, то наші консультанти готові відповісти на них у будь-який час доби. Зв'язатися з нами можна двома способами: за допомогою телефонного дзвінка або електронного листа на пошту компанії. Всі контактні дані прописані в однойменному розділі, а також представлені внизу сторінки сайту.

Написати відгук