Штабелер гідравлічний

Штабелер гідравлічний
Є у наявності

Ціна:
19 895 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате

 

 

 

Штабелери дозволяють легко і швидко скласти досить масивні вантажі в штабелі. Купіть штабелер, який найбільш підходить для Вашого підприємства в нашій компанії!

Гідравлічний штабелер - пристрій, призначений для ефективного транспортування вантажів, що дозволяє прискорити і спростити роботу персоналу на різних об'єктах будівництва і промисловості.

Наша компанія готова запропонувати вам різні моделі штабелерів, а також допомогти в оформленні замовлення на будь-який з представлених виробів онлайн.

Призначення гідравлічного штабелера

Основне призначення гідравлічного штабелера полягає в укладанні вантажів у штабелі і стелажі, утворюючи рівні ряди. Таких рядів може бути декілька, і все це завдяки ефективній роботі пристрою.

Крім іншого, за допомогою штабелера можна впоратися з такими видами робіт, як:

 1. навантаження;
 2. транспортування.

При цьому швидкість виконання подібних завдань значно збільшиться, і саме тому агрегат вважається досить популярним при роботі з вантажами.

Особливості штабелерів

Головною особливістю штабелера гідравлічного є сам гідравлічний привід, що забезпечує маневреність пристрою. Завдяки цьому вдається використовувати агрегат навіть в невеликих просторах, що не переживаючи про цілісність транспортованого або навантажуємого предмета.

Також до особливостей агрегату можна віднести:

 • економічність. Даний вид техніки вважається одним з найекономічніших серед нині випускаються;
 • простоту в експлуатації;
 • легкість в управлінні;
 • ремонтопридатність.

Таким чином, впоратися з керуванням штабелера зможе практично будь-який співробітник на виробництві, складі або іншому об'єкті, на якому присутні вантажі. А в разі поломки конструкції штабелера здійснити ремонт або заміну будь-якої деталі теж не складе труднощів.

Конструкція гідравлічного штабелера

Основними елементами конструкції даного виду техніки можна назвати:

 1. раму з вантажними вилами;
 2. рухливу каретку;
 3. гідропідсилювач;
 4. шасі, що мають трапецієподібну форму;
 5. опорні вила;
 6. ролики.

Кожен елемент виготовляється з досить міцних матеріалів. Таким чином, штабелер здатний впоратися з важким вантажем і при цьому прослужити довго, виключаючи виникнення серйозних поломок. Деталі конструкцію з'єднують зварюванням за способом «подвійного шва». Завдяки використанню даного способу виробникам вдалося збільшити запас міцності виробу більш, ніж на 100%.

У конструкції рами передбачена захисна решітка і поручні, що робить управління технікою більш зручним і легким.

Колеса штабелера виробляються з поліаміду, а також додатково армуються металевої ниткою зі сталі. Завдяки цьому забезпечується їх міцність, дозволяючи використовувати техніку довго.

У нашому онлайн-магазині ви можете придбати штабелер гідравлічний за вигідною ціною, оформивши заявку на покупку прямо зараз. Ми гарантуємо швидке прийняття замовлення, а також своєчасну доставку обраним вами способом.


У разі виникнення питань ви можете задати їх нашим співробітникам, зв'язавшись за контактним телефоном або електронною поштою. Все це зазначено в однойменному розділі або внизу сторінки сайту.

Написати відгук