Візок гідравлічний (рокла, рохля)

Візок гідравлічний (рокла, рохля)
Є у наявності

Безкоштовне доставлення до кінця вересня!

Поспішай замовити!

 Гарантія 12 месяців


Ціна:
6 800 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:

Размеры ручной гидрвлической тележки (роклы):

Наименование

 

MB-A20

MB-A25

MB-A30

Грузоподъемность

(kg)

2000

2500

3000

Макс. высота вил

(mm)

205(или 195)

205(или 195)

205(или 195)

Мин. высота вил

(mm)

85(или75)

85(или 75)

85(или 75)

Длина вил

(mm)

1150/1220

1150/1220

1150/1220

Ширина по наружным краям вил

(mm)

540/680

540/680

540/680

Ширина вил

(mm)

160

160

160

Грузовые ролики

Ф x ширина (mm)

Ф 80х70 (или Ф70х70) нейлон, полиуретан

Управляемое колесо

Ф x ширина(mm)

Ф200х50 (или Ф180х50) нейлон, полиуретан, резина

Вес

(kg)

78/82

80/84

85/89

Візок (рокла, рохля) - одноциліндровий ручний механізм для переміщення або підйому різних вантажів. Замовте візок на нашому сайті з доставкою за 3 дні!Рокла гідравлічна являє собою спеціалізований візок, необхідний для транспортування різних вантажів на спеціальних піддонах. Даний вид візків активно використовується в промисловій і будівельній сферах, а також на різних виробництвах, в яких потрібно регулярне переміщення вантажів.

Конструкція гідравлічного візка

Конструкція гідравлічного візка використовує такі елементи, як:

 • рукоятка;
 • керуючий важіль;
 • гідравлічний вузол;
 • вантажопідйомні вила;
 • опорні колеса;
 • ролики.

В процесі виготовлення виробу використовуються якісні та міцні матеріали, що забезпечують довговічність механізму, а також його надійну роботу.

Принцип роботи рокли

Принцип роботи візка досить простий. Той, на кому лежить управління даним агрегатом, повинен завести візок під піддон з вантажем і кілька разів повернути рукоять, щоб закріпити піддон і зафіксувати його. В результаті машина підніме товар, і його транспортування вже не завдасть жодного клопоту і пройде набагато швидше.

Гарантія якості візки (рокли)

Кожен виріб перед виходом в продаж проходить обов'язкове тестування на перевірку відповідності характеристик показниками, представленими в державній і нормативної документації.

Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що всі представлені в розділі візки безпечні і довговічні. Це підтверджує наявність сертифіката якості, який входить в комплект до виробу.

Переваги гідравлічних візків

Серед основних переваг слід виділити:

 1. пристрій рукоятки знизу. Це забезпечує додаткове з'єднання рокли з гідровузлом. Таким чином, вдається не тільки везти агрегат за собою, але також штовхати його від себе;
 2. наявність допоміжних роликів. Ці елементи допомагають долати такі перешкоди, як пороги;
 3. високу підйомну швидкість;
 4. наявність мастильних вентилів, а також вбудованих маслюк. Таким чином, елементи конструкції візка, що піддаються сильному тертю, отримують в процесі експлуатації додаткове мастило.

Також варто зазначити, що колеса рокли виготовляють з нейлону - матеріалу, що перешкоджає ковзанню виробу по поверхні під час руху. Також в якості матеріалу може бути задіяна гума або поліуретан.

Призначення гідравлічної рокли

Завдяки використанню даного візка вдалося налагодити роботу на різних підприємствах і помітно прискорити процеси виконання робіт. Також варто зазначити, що використання Рокли значно знижує фінансові витрати компаній. При цьому зовсім не обов'язково застосовувати візок тільки на складах. Її можна також використовувати в морських і річкових портах, торгових комплексах, заводах, фабриках.

Візок відмінно справляється зі своїми функціями, тому вважається таким популярним для використання в різноманітних сферах життя людини.

Купити візок гідравлічний типу рокла ви можете в нашому магазині, заповнивши онлайн-заявку на придбання вироби. Наш менеджер згодом зв'яжеться з вами для обговорення пари деталей, після чого вам залишиться лише дочекатися замовлення.

Якщо у вас виникли питання, ви можете задати їх співробітникам інтернет-магазину, зв'язавшись з ними за допомогою телефонного дзвінка або за допомогою листа на електронну пошту.

Написати відгук