Промислове обладнання

Промислове обладнання широко застосовується для безпосереднього приводу всіляких пристроїв і механізмів (редуктори, електричні двигуни та мотор редуктори), мастила та заміни запчастин (для редукторів або ж мотор редукторів), а також в якості малогабаритних бурових установок. Дане обладнання підходить для різного виробництва в харчовій, аграрній, деревообробної сфері, сільському господарстві, при бурінні, машинобудуванні, в механізмах і верстатах, в системах вентиляції, і в підйомних пристроях.

Види промислового обладнання

Ми надаємо наступні апарати і пристрої: редуктори, малогабаритні бурові установки, мотор редуктори, промислові електродвигуни, запчастини та мастила (як для мотор-редукторів, так і для самих редукторів).

Редуктор використовується для зміни кількості оборотів валів і приводу електродвигуна, як на збільшення, так і на зниження. Завдяки встановленим зубчастим і черв'ячним передачам відбувається обертання валу всього робочого механізму редуктора. Редуктори бувають двох типів: черв'ячні і циліндричні.

Мотор-редуктори застосовуються для повноцінної передачі загального крутного моменту від двигуна до рушійного робочого механізму, необхідного при проведенні всіляких промислових робіт. Також одночасно з цим процесом регулюється зниження кутових швидкостей, а перетворення потужності виконується завдяки механічній передачі, яка встановлена на самому редукторі. У нас присутні в наявності наступні види редукторів: черв'ячні, хвильові, циліндричні і планетарні.

Електродвигуни призначені для приводу в дію промислових пристроїв та інших механізмів. Представлені у нас електродвигуни бувають в наступному виконанні:

 • вибухозахищені;
 • кранові;
 • однофазні побутового та промислового призначення;
 • зі спеціальним електромагнітним гальмом;
 • трьохфазні;
 • з посиленим ковзанням.

Запчастини і мастила є необхідними атрибутами для мотор редукторів і редукторів, і призначені для їх стабільної роботи. Ми пропонуємо наступні запчастини та мастила: ланцюги (зубчасті або привідні), шестерні, ремені (привідні), муфти, шківи (клинові і зубчасті), частотні перетворювачі, масла, а також зірочки для ланцюгів.

Бурова установка - це малогабаритний агрегат, який використовується для швидкого буріння ям в різних породах. Складається така установка з планетарного мотор редуктора, електроталі типу РА, залізного корпусу, бурових шланг і самого бура. Всі складові бурової установки підбираються індивідуально з консультантом, виходячи з кращих варіантів для буріння, а також умов для використання виритої свердловини/ями.

Переваги промислового обладнання від компанії «GlobalProm»:

 • великий термін служби,
 • невибагливість в обслуговуванні,
 • компактність,
 • безшумність,
 • простота установки і експлуатації.

Купити промислове обладнання високої якості за найкращими цінами завжди можна зв'язавшись з нами по телефону або звернувшись в чат-онлайн до нашого фахівця.

Бетонозмішувач RiDNi 160-Р Преміум
9 749 грн
На складі
Бетономішалка преміум RiDNI 160-PБетономішалка - це основний вид обладнання, що використовується на ..
Бетонозмішувач RiDNi BS 160
9 899 грн
На складі
Бетономішалки з об'ємом 160 літрівБетономішалка - це механізм для отримання однорідних сумішей з бет..
Бетонозмішувач RiDNi BS 180
10 199 грн
На складі
Бетономішалка з об'ємом 180 літрівБетономішалка - це пристрій для оптимізації, полегшення і прискоре..
Бетонозмішувач RiDNi BS 200
10 499 грн
На складі
БЕТОНОМІШАЛКА RiDNi BS 200Бетономішалка - це обладнання, яке найчастіше використовується на будівель..
Бетонозмішувач RiDNi BS 320
16 999 грн
На складі
Бетономішалка з об'ємом 320 літрівБетономішалка - це обладнання для проведення робіт пов'язаних з бу..
Векторний перетворювач частоти NE200
3 923 грн
На складі
Перетворювач частоти NE200Перетворювач частоти є електротехнічним пристроєм, що необхідно для того, ..
Векторний перетворювач частоти NE300
7 108 грн
На складі
Перетворювач частоти NE300Перетворювачі частоти - це вид електротехнічного обладнання, яке використо..
Показано з 1 по 15 з 161 (усього 11 сторінок)