Причини універсальності застосування монтажно-тягового механізму


  • 16 жовтня 2020 21:03:16
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 921
  • 0

Що таке туапсіна?

Більшість чуло таку назву пристрою, від якого виникає питання: «Що це таке?». Туапсіна або, більш поширений варіант, монтажний тяговий механізм - це вид обладнання, яке відноситься до складського. Завдяки лебідці мтм можна не тільки піднімати і опускати важкий вантаж до 5,4 тонн, але і переміщати, підтягувати і укладати об'єкт.

Конструкція лебідки туапсіни

Багатьом може здатися, що монтажний тяговий механізм схожий за призначенням на ручну таль, але це не зовсім так. Відмітна особливість такого пристрою полягає в самій конструкції: таль працює з ланцюгом, а туапсіна - зі сталевим канатом. При цьому, цей канат може бути який завгодно довжини, за рахунок того, що не обмежується ємністю барабана. МТМ також не передбачає редуктор в конструкції, на відміну від талів.

У комплекті з лебідкою йде трос з гаком (з захистом, для того, щоб запобігти падінню троса). Усередині корпусу передбачені спеціальні кулачки, які стискають цей канат, у разі, коли оператор розгойдує рукоять.

Також слід зазначити, що пристрій розроблений таким чином досить міцна і надійна, що передбачає механізм захисту.

Де використовується монтажно-тяговий механізм?

Відразу може виникнути питання, для яких підприємств можна використовувати такий пристрій, як лебідка Туапсинка. Як і багато вантажопідйомні обладнання, лебідка мтм просто незамінний механізм на будівельно-монтажних майданчиках. Також використовується при вантажно-розвантажувальних або аварійних роботах, на складах, можна зустріти ручну лебідку і в лісовій промисловості, і в сільському господарстві. Багато ще використовують мтм замість тросових домкратів.

За рахунок чого лебідка мтм користується великим попитом?

Як уже зрозуміло, експлуатувати механізм тяговий монтажний МТМ можна там, де необхідно піднімати / опускати, переміщати вантаж. Така популярність цього універсального пристрою обумовлена ​​такими факторами:

  • можливість використовувати де завгодно за рахунок того, що не потрібне підключення до електроенергії. МТМ відноситься до ручного пто, а, значить, що працює за рахунок механічної сили, тому експлуатувати пристрій можна навіть в поле;
  • велика вантажопідйомність: при тому, що пристрій не працює від електромережі, піднімати можна важкі об'єкти масою до 5,4 тонн;
  • невеликі габарити і вага: маса обладнання варіюється від 6,4 до 40 кг, при цьому механізм, що володіє вагою 40 кг може працювати з вантажем в 135 разів важче;
  • конструкція лебідки МТМ, яка передбачає можливість роботи з тяговим тросом необмеженої довжини за рахунок того, що всередині корпусу немає барабана. До того ж, конструкція настільки проста, що не потрібно особливих навичок, щоб управляти механізмом;
  • міцність корпусу і троса - це теж важливий фактор, на який звертається увага;
  • конструкція дуже стійка, так що не складе труднощів експлуатувати механізм, як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, можна працювати з нею під кутом, і навіть прикріпити до стіни.

Завдяки таким критеріям лебідка мтм завоювала свою популярність у багатьох сферах і допомагає без особливих зусиль впоратися з поставленими завданнями, значно заощаджуючи час і сили працівників.

Як видно, причин для того, щоб купити мтм досить багато, враховуючи, що таке обладнання є універсальним. Придбати таке ручний пристрій можна в нашому інтернет-магазині за приємною ціною, попередньо проконсультувавшись з фахівцями для того, щоб ідеально підібрати механізм під потреби клієнта.