Монтажно-тяговий механізм (МТМ) - 800 кг

Монтажно-тяговий механізм (МТМ) - 800 кг
Є у наявності

Ціна:
4 011 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:


 

Монтажно-тяговий пристосування типу МТМ

МТМ 0,8 - пристрій, який призначений для підняття, переміщення в необхідному напрямку, натяжки та укладання вантажів вагою до 800 кг. Привід механізму це ручка типу важеля, яка приводить в рух барабан. За допомогою цього механізму можна не тільки підіймати вантажі, але і переміщати об'єкти (невеликі наземні конструкції, плити, блоки). Всі механізми проходять спеціальні випробування.

 

Переваги механізму від компанії «GlobalProm»:

 • компактна конструкція, дозволяє використовувати пристрій в умовах обмеженого простору;
 • зручний механізм підйому, не вимагає особливих навичок роботи;
 • для виготовлення використана якісні матеріали, завдяки чому він не піддається впливу зовнішніх факторів і надовго зберігає первозданні якості.

 

Галузь застосування

Пристосування використовується на будівельних майданчиках, в складах, на лісоповалах і промислових зонах. Особливою популярністю механізм користується серед власників підприємств віддалених від цивілізації.

 

Замовте механізм за вигідною ціною!

Ви можете купити пристрій в цю хвилину або залишити контактні дані, щоб з Вами зв'язався наш фахівець в більш зручне для вас час! Для замовлення МТМ пристрій ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом: залишивши заявку на сайті (кнопка "Купити"), зателефонувавши по одному з вказаних на сайті номерів телефону або написавши нам на поштову адресу. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і запропонують найбільш прийнятні умови доставлення та оплати товару.

Написати відгук