Стропи текстильні круглопрядні 1СТПК

Стропи текстильні круглопрядні 1СТПК
Є у наявності

Ціна:
464 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:

Текстильні круглопасмові стропи 1СТПК вважаються однією з новітніх розробок. Однак, попри те, що даний виріб з'явилося зовсім недавно, ви вже можете придбати його в нашому магазині.

 

Конструкція текстильних стропів 1СТПК

Конструкція даних текстильних стропів є замкнутим рукав, що має форму кільця. Як матеріал для рукава використовується поліестер. Усередині рукава, який виконує відразу кілька функцій (захисну, котра спрямовує і маркувальну), вбудований силовий сердечник.

Сердечник - це пучок намотаних один на одного джгутів. Матеріал для джгутів - поліестерові нитки. Якщо до даної конструкції додати ще один додатковий чохол, в якому буде об'єднана центральна частина стропа, то можна отримати круглопасмовий петлевий текстильний строп.

 

Виготовлення строп 1СТПК

В процесі виготовлення строп використовуються поліестерові стрічки. При цьому створення конструкції може здійснюватися двома способами:

 • У цьому випадку мова йде про зшивання стропа з кільцевого. При цьому формування петлею відбувається шляхом використання додаткового чохла, який також забезпечує захисну функцію, оберігаючи стропи в процесі експлуатації від передчасного зношування.
 • Другий спосіб має на увазі формування петель із замкнутого кільця волокон. Даний варіант вважається більш економічним і зручним.

Також варто відзначити, що процес створення строп контролюється державними стандартами та іншими нормативами. Після закінчення конструкція обробляється додатковими захисними засобами, а також проходить перевірку на якість. Якщо перевірка пройдена успішна, на стропи виписується відповідний сертифікат.

 

Вантажопідйомність строп 1СТПК

Що стосується вантажопідйомності, то її можна визначити за допомогою підрахунку кількості витків джгута, який знаходиться всередині чохла. Чим більше таких витоків, тим вище стає показник вантажопідйомності конструкції. За бажанням можна добитися створення стропа, який підніме вантаж масою в 100 і більше тонн.

 

Переваги та особливості

Серед основних переваг та особливостей текстильних строп відзначають:

 • Можливість транспортування вантажів будь-яких видів. Шляхом своєї конструкції дані стропи можуть переміщувати досить тендітні об'єкти, що не деформуючи та не руйнуючи їх;
 • Безпечну та зручну експлуатацію;
 • Невелика вага і малі габарити;
 • Можливість використання практично при будь-якій схемі стропування;
 • Підвищені характеристики зносостійкості та міцності;
 • еластичність;
 • Стійкість до впливу зовнішніх факторів, серед яких можна відзначити УФ-промені, гниття, пліснява, хімікати і лугу.

Також плюсом даної конструкції є її довгий термін служби, що досягає десяти років без будь-яких технічних оглядів і пошкоджень.

 

Оформити покупку текстильних круглопасмових строп ви можете на нашому сайті в режимі онлайн. Через деякий час після подачі заявки з вами зв'яжеться наш співробітник для уточнення інформації.

Також, якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете зв'язатися з нами через електронну пошту або телефонний дзвінок. Всі контакти можна знайти внизу сторінки сайту.

Написати відгук