Стропи текстильні круглопрядні 4СТПК

Стропи текстильні круглопрядні 4СТПК
Є у наявності

Ціна:
1 019 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:

Текстильні круглопасмові стропи - вироби, що відрізняються високою зносостійкістю. Завдяки цій якості стропи запрошені на багатьох виробничих і промислових об'єктах.

Що стосується самих виробів, то вони виготовляються у вигляді замкнутої петлі. Їх призначення полягає в допомозі при транспортуванні великогабаритних і важких вантажів. Всі стропи виготовляються за стандартами, встановленими нормативними документами, і проходять додаткову перевірку перед тим, як надійти в продаж.

Наш магазин займається продажем текстильних круглопасмових строп, і в даному розділі ви зможете придбати подібні вироби.

 

Переваги круглопасмових строп 4СТПК

У даній конструкції є кілька переваг, серед яких можна відзначити наступні:

 • Семиразовий запас міцності. Це дозволяє підіймати досить важкі вантажі або матеріали;
 • Використання текстильних чохлів. Особливість такого виготовлення полягає в тому, що кожен чохол заповнюється штучним волокном, внаслідок чого підвищуються характеристики міцності та надійності елементів;
 • Дотримання вимог нормативної документації в процесі виготовлення виробів. Так, наприклад, сюди можна віднести РД 24-СЗК-01-01. У цьому документи прописані основні моменти та стандарти, на які ми звертаємо увагу, створюючи стропи;
 • Невелика вага виробу. Якщо порівнювати текстильні та металеві стропи за вагою, то перші однозначно вийдуть переможцями. Однак, наперекір невеликої ваги, вантажопідйомність таких строп може доходити до 70 тонн;
 • Гнучкість. У зв'язку з цим виникнення будь-яких деформацій у таких строп зводиться практично до мінімуму;
 • Безпека використання;
 • Підвищені характеристики зносостійкості. Стропи можуть прослужити до 10 років;
 • Зручність експлуатації.

І це далеко не повний список переваг використання подібного виду строп.

 

Особливості строп 4СТПК

Ключовою особливістю текстильних стропів є матеріал, з якого вони виготовлені. У зв'язку з тим, що для створення такої конструкції використовується текстиль - а він набагато легше і м'якше металу, - можна бути впевненим в тому, що в процесі переміщення вантажу у нього не виникне небажаних деформацій або ушкоджень.

Завдяки такій особливості збільшується список можливих вантажів. З їх допомогою можна здійснювати підйом і транспортування досить тендітних виробів.

 

Купити текстильні стропи ви можете безпосередньо на сайті, оформивши заявку в режимі онлайн і тут же її відправивши. Протягом декількох годин з вами зв'яжеться оператор нашого магазину для підтвердження зазначених даних.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете зв'язатися з нами за допомогою одного з номерів, вказаних в кінці сторінки. Наші консультанти нададуть вам необхідну інформацію. Купуючи стропи у нас, ви можете бути впевнені, що купуєте якісний і надійний товар. Наш магазин враховує побажання клієнтів і робить все, щоб ви залишилися задоволені.

Написати відгук