Стропи текстильні кільцеві (СТК)

Стропи текстильні кільцеві (СТК)
Є у наявності

Ціна:
55 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:

На нашому сайті ви можете купити стропи текстильні кільцеві. Даний вид строп виготовляється з високоякісних стрічок, як матеріал для яких використовується поліефір. Також в конструкції строп використовуються вантажозахоплювальні пристрої, за допомогою яких в процесі експлуатації вдається забезпечити підйом і транспортування різних вантажів.

 

Виготовлення текстильних кільцевих стропів СТК

Процес створення текстильних кільцевих стропів є облік всіх вимог, прописаних в нормативних документах і державних стандартах. Використання текстильних поліефірних стрічок дозволило забезпечити еластичність виробу, розширюючи можливості застосування строп.

Таким чином, за допомогою унікальної технології створюється якісна продукція, яка також проходить додаткову перевірку на придатність до використання. У всіх строп, які пройшли перевірку успішно, є документація, що підтверджує їх якість і надійність в процесі експлуатації.

 

Переваги текстильних стропів СТК

Серед основних переваг текстильних кільцевих стропів можна відзначити:

 • Підвищений показник міцності. Якщо в порівняння приводити навантаження на розрив, то співвідношення між нею і міцністю буде 7: 1 на користь міцності;
 • Довгий термін експлуатації. Досягається шляхом використання спеціальних захисних засобів і матеріалів. В середньому такі стропи можуть прослужити до 10 років;
 • Дбайливе ставлення до вантажу. Стропи легкі та невеликі, а також вони мають високу еластичність. Таким чином, в процесі експлуатації стропи щільно прилягають до вантажу, і при цьому не деформують його. Це відрізняє їх від стандартних металевих виробів;
 • Високі показники стійкості до впливу зовнішніх факторів. Такими факторами є УФ-промені, різкі зміни температури, луги або кислоти;
 • Низький показник водопоглинання. Це має на увазі, що стропи не тонуть у воді.

Також до переваг можна віднести невеликі габарити вироби.

 

Особливості експлуатації СТК

Вже було зазначено, що стрічковий кільцевий строп вважається компактним і зручним при транспортуванні. Також з його допомогою здійснюється транспортування різних вантажів. При цьому сюди також можна віднести тендітні вантажі.

Також серед особливостей можна відзначити можливе використання строп в межах температурних показників від -40 до +1000 градусів Цельсія.

 

Застосування строп СТК

Зустріти текстильні кільцеві стропи можна практично на будь-яких промислових, будівельних або виробничих об'єктах, де використовується кранове обладнання або лебідки.

 

Замовити текстильні кільцеві стропи ви можете на нашому сайті. Подача заявки та оформлення покупки здійснюється в режимі онлайн буквально у два кліка. Після того, як ваша заявка надійти в обробку, наші співробітники зв'яжуться з вами для підтвердження зазначених даних.

 

Якщо у вас виникли питання щодо текстильних стропів або їх придбання, ви можете зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти або телефонного дзвінка. Контактні дані представлені внизу сторінки.

Написати відгук