Мотор-редуктори МПО

Мотор-редуктори МПО використовують механічний тип передачі обертального руху для зміни, розкладання і складання кутових швидкостей, а також обертаючого моменту в різних пристроях і механізмах. Планетарний мотор-редуктор МПО застосовується в хімічній, мікробіологічної, медичної і інших галузях промисловості, для хім реакторів, індустріальних мешалках з метою варення фарбових матеріалів, індустріальних агрегатах з розмішують механи мом, індустріальних змішувачів, індустріальних міксерах, бетонозмішувачів, бурильних конструкцій, мешалках, сваекрутов.

Особливості мотор-редукторов МПО

Планетарне зачеплення, що використовується в мотор редукторах моделі МПО значно підсилює загальну швидкість обертання вихідного вала приводиться обладнання.

Складається мотор редуктор МПО зі спеціального захисного корпусу, в якому встановлені сателіти, центральне колесо, підшипники, водило і додаткові зубчасті колеса для кращого зачеплення передачі. Для приводу використовується обдувається, закритий асинхронний електродвигун з додатковими фланцями. Мотор редуктора МПО бувають двох виконань: одноступінчаті з загальним рівнем ККД до 0,97% і двоступеневі з 0,95%. У планетарній передачі передана потужність пускає в хід сонячне (центральне) колесо. Сателіти, які розміщені навколо центральної осі обертання, включаються в зачеплення з епіциклом і сонячним колесом, після чого всі разом обертаються по одній «орбіті». Сателіти завжди монтуються на водило (обертаючої ланці). При цьому саме водило обертається з високим крутним моментом і досить низькою частотою. Вал в планетарних мотор редукторах може обертатися в двох напрямках, так як проводиться з шліфованої або ж загартованої сталі високої міцності. У мотор редукторах МПО допускається невелике відхилення від стандартних передавальних чисел.

На сайті ви можете купити мотор редуктор МПО наступних моделей: МПО1М-10; МПО2М-10; МПО2М-15 і МПО2М-18. Частота обертання валу від 6,3 до 250 об / хв. Потужність електродвигуна, встановленого в редукторі, становить 0,37 - 15 кВт. Обертаючий момент в межах 50 - 3181 Н * м. Загальна маса варіюється від 50 до 250 кг. Допустима консольне навантаження 1500 - 12000 Н. Робоча висота у даних агрегатів обмежується 1000 м над рівнем моря. Допустима експлуатація, як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні з мінімальним запорошених або інших частинок з щільністю не більше 10 мг / м3. Рекомендована температура для роботи у зовнішньому середовищі до +40 С. Допустимий вміст вологи в межах 80%. Планетарні мотор-редуктори краще встановлювати в закритих місцях зі стабільною вентиляцією.

Переваги планетарних мотор редукторів МПО

  1. можливість експлуатації в короткочасно-повторному режимі або цілодобовому;
  2. невеликі габарити;
  3. простота установки і високоміцна конструкція;
  4. великий термін служби.

Замовити і купити мотор-редуктор МПО за вигідною ціною високої якості зі зручною доставкою Ви можете, натиснувши лише одну кнопку «Купити», зв'язавшись з нами по телефону або відправивши запит на купівлю фахівця в онлайн-чат.

Мотор-редуктор планетарний МПО1М-10
11 088 грн
На складі
Планетарний мотор-редуктора типу МПО1М-10 призначений для передачі обертального моменту певним механ..
Мотор-редуктор планетарний МПО2М-10
12 292 грн
На складі
Планетарні мотор-редуктор МПО2М-10:Мотор-редуктор МПО2М-10 - цей прилад, що складається з електродви..
Мотор-редуктор планетарний МПО2М-15
29 631 грн
На складі
Планетарні мотор-редуктор МПО2М-15:Мотор-редуктор МПО2М-15 - це пристрій, що складається з електродв..
Мотор-редуктор планетарний МПО2М-18
62 395 грн
На складі
Планетарні мотор-редуктор МПО2М-18:Мотор-редуктор МПО2М-18 - цей прилад, що складається з електродви..
Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)