Захват для горизонтального переміщення PDB (DHQ)

Захват для горизонтального переміщення PDB (DHQ)
Є у наявності

Ціна:
799 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате

Захвати для горизонтального переміщення PDB (DHQ)

Захват горизонтальний PDB (DHQ) для листового металу дозволяє легко, швидко і найголовніше якісно перемістити листи металу в потрібне місце. При зачепі листи не згинаються, не деформуються і зберігають товарний вигляд.

Такі захвати горизонтального типу застосовуються при різних роботах в будівництві, на металобазах, складах, станціях техобслуговування, промислових цехах, а також для переміщення масивних металевих конструкцій на виробництві.

 

Захвати виготовляється з високоміцної легованої сталі.

Захват має потужний фіксатор і збільшену підошву. Дана підошва також володіє спеціальною накладкою, що запобігає будь довільне падіння металевого листа або ж іншого захоплюваного об'єкта. Такі захвати використовують найчастіше в парі. Як правило, на один пристрій встановлюються відразу по кілька пар. Загальна кількість визначається масою об'єкта, що підіймається, і його габаритами. Чим довше лист, тим буде більша ймовірність застосування двох пар. При використанні двох пар простіше фіксувати будь-який об'єкт і можна уникнути перекидання на якусь зі сторін. Захват не має в собі певної ланки, а тільки спеціальний отвір угорі. При піднятті великого вантажу додається сильне зусилля для його затиснення.

Захвати не використовується для маніпуляцій переміщення або підйому по вертикалі. Також необхідно перед використанням звільнити за допомогою фіксатора верхню частину горла й іноді перевіряти стан зносу підошви захоплення. Закріплюється такий захват на стропі за допомогою навішування на сполучну ланку або ж сам гак. Для швидкого і надійного зачеплення листового металу, може застосовуватися строп канатний моделі 4СК або ж 2СК, а також строп ланцюговий 4СЦ або ж 2СЦ.

 

Вантажопідйомність пристрою становить 1 - 5 тонн. Товщина захопленого листового металу не повинна бути більше ніж 125 мм. Загальна вага пристрою від 2 до 20 кг. Габаритні розміри залежать від конкретно обраної моделі. Рекомендується застосовувати для роботи від двох і більше горизонтальних захватів, щоб забезпечити стійкий підйом великогабаритних об'єктів і вантажів.

 

Переваги горизонтальних захватів від компанії «GlobalProm»:

 • наявність спарених ексцентриків, дозволяє легко і швидко закріпити вантаж (лист);
 • зручна система управління;
 • для виготовлення застосовується легована сталь, яка на довгі роки зберігає первозданні якості;
 • поверхня покрита емаллю, яка захищає виріб захищає від корозії та окислення.

 

Галузь застосування

Захвати PDB (DHQ) використовується для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, а також при упаковуванні металу на металобазах, металургійних комбінатах, в складах і на будівельних майданчиках.

 

Захвати для переміщення стали від виробника!

Купити захват металевий PDB (DHQ) Україна можна зі сторінки нашого сайту. Для цього ви можете подзвонити по одному з вказаних на сайті номерів телефону, залишити заявку по кнопці «Купити» або звернутися в онлайн-чат.

Написати відгук