Захват для вертикального переміщення CD (DSQ)

Захват для вертикального переміщення CD (DSQ)
Є у наявності

Ціна:
1 526 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате

Захвати для вертикального підйому листової сталі CD (DSQ)

Захват вертикальний CD (DSQ) призначений для підйому листового металу в вертикальному положенні та пересування вантажу до місця призначення. Захват допоможе Вам легко і швидко занурити необхідну кількість листів і при цьому збереже товарний вид продукції.

Вертикальні захвати використовуються в системах траверсних або ж стропових в якості основного вантажопідіймального органу і застосовуються для переміщення різних об'єктів у вертикальному положенні. Дані захвати широко використовуються при вантажно-розвантажувальних роботах на різних металобазах, складських приміщеннях, пунктах приймання, СТО, цехах, в металургійному виробництві, а також при переміщенні відкритих бочок, труб, великогабаритних конструкцій з металу за допомогою канатних або ж ланцюгових стропів.

Максимальна вантажопідйомність у такого захвату становить в межах 8 тонн. Товщина захваченого листа не повинна бути більше ніж 80 мм. Загальна маса захвату становить 2 - 40 кг, і залежить від конкретної моделі. Захват і підйом листового металу може застосовуватися в парі або ж поодиноко. Стандартна кількість необхідних для переміщення захватів залежить від загальної довжини та ваги, що підіймається, об'єкта. Рекомендується для більш стійкого положення використовувати не менше 2-4 захватів.

 

При груповому застосуванні вертикальних захватів допускається використання однакових пристроїв з аналогічними вантажопідйомними характеристиками. Підіймати об'єкт дозволено тільки при перевіреній, надійної фіксації. При строповці необхідно переконатися в тому, що товщина захопленого листа не звужується у напрямку до зіву, щоб не допустити обрив вантажу.

 

Переваги вертикального захвату від компанії «GlobalProm»:

 • надійна конструкція, яка утримує у положенні масивні листи;
 • наявність механізму швидкого зачеплення, спрощує монтаж на стропу;
 • якісна сталева основа, надовго збереже якості та функціонал пристрою;
 • лакофарбове покриття, оберігає механізм від корозії;
 • висока надійність утримання вантажів за гладкі бічні поверхні в порівнянні з іншими захватами шляхом паралельного переміщення захватних колодок.

 

Галузь застосування

Захвати використовують для проведення навантажувальних робіт на металобазах, промислових підприємствах, в гарячих цехах і на великих СТО.

 

Замовте захвати прямо зараз або залиште нам свої координати!

Купіть захвати будь-яким зручним для Вас способом або залиште свій телефон, і ми обов'язково зателефонуємо Вам!

Написати відгук