Електродвигуни кранові - MTH 613-10, 75 кВт, 575 об / хв

Електродвигуни кранові - MTH 613-10, 75 кВт, 575 об / хв
Є у наявності
Ціна:
71 400 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате

Технические характеристики электродвигателей МТН613-10 (MTF613-10)


Габаритные, установочные и присоединительные размеры электродвигателей MTH 613-10 (MTF 613-10)Рис. 1 - исполнение IM1001 (1002)


Крановий електродвигун являє собою особливий агрегат, призначений для організації роботи різних підіймально-транспортних механізмів і інших пристроїв. Модель типу МТН 613-10 активно використовується в баштових, мостових, козлових і портальних кранах, а також застосовується в промисловості та металургії.

Крановий електродвигун МТН 613-10 належить до групи силових агрегатів, за допомогою роботи яких здійснюється підйом, спуск або транспортування різних вантажів. Агрегат здатний працювати в декількох режимах:

 • Короткочасномум;
 • Повторно-короткочасному;
 • Тривалому.

Переваги

Серед основних переваг даного агрегату слід зазначити:

 • Невеликі габарити;
 • Невелика вага;
 • Можливість установки в будь-якому положенні;
 • Наявність гарантійного терміну;
 • Довговічність і надійність;
 • Можливість роботи в декількох режимах; 
 • Використання в конструкції міцних матеріалів.

Також вагомою гідністю є можливість організації безперебійної роботи агрегату навіть в разі великих навантажень. Все це завдяки особливій конструкції, виконаної з таких матеріалів, як сталь, чавун і алюмінієвий сплав. Одночасна робота елементів конструкції, своєю чергою, дозволяє домогтися потрібного ефекту.

Основні характеристик

До основних характеристик слід віднести:

 1. Потужність – 75 кВт.
 2. Частоту обертання – 600 об/хв.
 3. Напруга – 380 В.
 4. Матеріал коробки – сталь.
 5. Основний режим роботи - повторно-короткочасний.
 6. Конструкція щіткового механізму - вдосконалена.
 7. Наявність захисту обмоток ротора.

Останнє необхідно для того, щоб захистити конструкцію двигуна від колекторної вугільного пилу, яка виникає в результаті зносу елементів агрегату під час роботи.

Умови експлуатації

Для організації безперебійної та довгострокової роботи кранового електродвигуна потрібно забезпечити виконання наступних умов експлуатації:

 1. Висота розміщення агрегату не повинна перевищувати 1 км.
 2. Експлуатувати двигун можна тільки при температурі від -40 до +40 градусів.
 3. Під час роботи електродвигуна важливо стежити за тим, щоб показники навколишнього середовища відповідали нормативним і не відхилялися від встановленого значення.

Таким чином, вдасться не тільки продовжити термін служби мотора, але також усунути можливість виникнення серйозних ламань і дорогого ремонту.


Ви можете купити електродвигун крановий моделі 613-10 в нашому інтернет-магазині. Заявка на покупку оформляється в режимі онлайн. Після відправлення з вами зв'яжеться наш менеджер. Він уточнить деталі замовлення, а також обговорить умови доставлення, після чого завершить оформлення заявки і передасть товар в збірку.  

У разі виникнення будь-яких питань ви можете задати їх нашим консультантам. Контактні дані для зв'язку знаходяться внизу сторінки, а також в однойменному розділі. Бажаємо приємних покупок.

Написати відгук