Електродвигуни кранові - MTH 713-10, 160 кВт, 573 об / хв

Електродвигуни кранові - MTH 713-10, 160 кВт, 573 об / хв
Є у наявності
Ціна:
191 250 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате

Технические характеристики электродвигателей МТН713-10 (MTF713-10)

Габаритные, установочные и присоединительные размеры электродвигателей MTH 713-10 (MTF 713-10)Рис. 1 - исполнение IM1001 (1002)


Крановий електродвигун моделі МТН 713-10, представлений в нашому магазині, - це асинхронний агрегат, що володіє фазним або коротко замкнутим ротором. При цьому в разі фазного ротора з'єднання фаз здійснюється двома способами:

 1. Зіркою.
 2. Трикутником.

Застосування

Зустріти електродвигун можна практично в будь-якій сфері, пов'язаній з будівництвом, промисловістю, металургією або автомобілебудуванням. Так, наприклад, широко поширене використання агрегату в кранах наступних типів:

 • Баштових;
 • Мостових;
 • Портальних;
 • Стрілових.

Крім іншого, електродвигун також застосовують в підіймальних механізмах або приводах з короткочасним або повторно-короткочасним режимами роботи.

Переваги

Головні гідності кранового електродвигуна представленої моделі є:

 1. Невеликі габарити, що дозволяє використовувати його практично всюди, а також без будь-яких проблем здійснювати транспортування обладнання.
 2. Наявність значної пускового моменту. Завдяки цьому вдається організувати роботу механізмів навіть у разі великих навантажень.
 3. Наявність гарантійного терміну.
 4. Невелика ціна.
 5. Використання міцних матеріалів в конструкції. Елементи двигуна виготовлені з алюмінієвих, сталевих і чавунних матеріалів.
 6. Високий коефіцієнт корисної дії.

Також перевагою моделі є можливість використання її як в короткочасному, так в повторно-короткочасному і навіть тривалому режимах роботи. Однак в разі повторно-короткочасного режиму необхідно стежити за тим, щоб в процесі роботи двигуна влаштовувалися регулярні перерви.

Конструкція

Конструкція електродвигуна включає такі елементи, як:

 1. Ротор. Являє собою вал, на який насаджується наконечник, на якому знаходиться обмотка. Як матеріал для наконечника використовується сталь. Обмотка виконується за допомогою заливки пазів і короткозамкнених колій алюмінієвим сплавом.
 2. Статор. Містить станину, сердечник і обмотку. У станини є ребра, що має як вертикальний, так і горизонтальний напрямок. Сердечник виконується зі сталевих листів, обмотка являє собою круглий мідний дріт.
 3. Вентилятор. Використовується для запобігання перегріву двигуна під час роботи. Матеріал вентилятора - алюмінієвий сплав.

Також в конструкції є інші елементи, одночасна робота яких забезпечує безперебійну роботу всього двигуна в цілому.

Умови експлуатації

Дозволено використовувати крановий електродвигун типу МТН 713-10 при дотриманні наступних умов:

 1. Наявність помірного, тропічного або помірно-холодного клімату в районі експлуатації пристрою.
 2. Дотримання температурного режиму. Температура повітря не повинна бути нижче -40 градусів Цельсія і вище +40 градусів Цельсія.
 3. Відсутність сильних пилових забруднень навколишнього середовища при роботі електродвигуна. Також інші показники середовища повинні відповідати нормативним.

Будь-яке відхилення від умов експлуатації призведе до швидкого зносу елементів конструкції електродвигуна або повного виходу його з ладу.


Ви можете придбати агрегат в нашому інтернет-магазині, оформивши заявку на покупку в режимі онлайн. Після відправлення заявки з вами зв'яжеться наш менеджер. Він обговорить всі необхідні деталі замовлення, а також запропонує різні варіанти доставлення.

Якщо виникли будь-які питання, ви завжди можете зв'язатися з нашими консультантами й отримати від них розгорнуту відповідь. Контакти для зв'язку вказані в однойменному розділі магазина.

Написати відгук