Таль ручна ланцюгова шестернева, клас А - 3 тонни

Таль ручна ланцюгова шестернева, клас А - 3 тонни
Є у наявності

Ціна:
2 091 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
  • Гарантия:
    18 мес.
  • Доставка:
    1-2 раб. дня
  • Оплата:
    По 20% предоплате
  • Рейтинг:

Ручна ланцюгова шестеренна таль (ТРШС) класу А, 3 тонни

Талі шестеренні ланцюгові класу А застосовуються для безпосереднього підйому, спуску і транспортування різних вантажів в умовах відсутності електроживлення на відкритих і закритих майданчиках. Шестеренні талі, як правило, використовуються в гірничодобувному виробництві, будівельних об'єктах, складських приміщеннях, автомайстерень, портах, станціях технічного обслуговування, пристанях і корабельнях, приймальних базах, а також в металургійній та деревообробної промисловості.

 

Область застосування ручної ланцюгової талі 3т

Складається ланцюгова таль з основного кола, рушійного механізму, нижньої підвіски та тягових ланцюгів в кількості 2 шт. Механізм пересування талі також включає сталевий корпус, зірочку, кожух, двоступеневий редуктор, кілька силових щік і вантажоупорне гальмо. До складу «кішки» включені щоки та розпірки, а також вісь кріплення до самої талі. У силових щоках встановлені спеціальні підшипники на яких присутні чотири ролики - два з них є провідними, а два інших - веденими. Соосно-циліндричний редуктор застосовує у своїй передачі зовнішній тип зачеплення.

 

Таль закріплюється до підвісного двотавровим профілем, за яким спеціальна пересувна каретка транспортує підняті з землі об'єкти у двох положеннях - горизонтальному або вертикальному.

 

Принцип дії талі ручної ланцюгової полягає в складі загальної конструкції на кран-балки або ж в якості самостійного підіймального пристрою. Для управління агрегатом необхідно щоб оператор знаходився поруч зачіпляються об'єктом. Ланцюгова таль класу А конструкційно має кількох блоків з перекинутої через їх центр ланцюгом. Зверху на блоці розміщені зірочки різних діаметрів, а знизу на блоці розташовується основна ланцюгова зірка. Така різниця між загальними діаметрами верхніх і основних зірок привід в дію весь підіймальний механізм.

 

Талі ланцюгові виготовляються в стандартному промисловому виконанні та не можуть використовуватися для установки в різні вибухонебезпечні місця. Також заборонено застосовувати ручні талі для швидкого переміщення отруйних речовин, людей, вибухонебезпечних типів рідин, а також розжареної сталі та відпрацьованого шлаку.

 

Вантажопідйомність даної талі становить не більше 3000 кг. Стандартна підйомна висота від 2,9 до 14,8 м. У талі використовуються ланцюга в кількості 2 шт. Прикладається при підйомі сила має максимальне навантаження до 390 Н. Діаметр кола вантажопідйомної становить 8 мм. Маса талі в загальному не перевищує 22,5 кг.

 

Переваги шестеренних талей 3т

 

- для управління не потрібно прикладати великих фізичних зусиль;

- компактні розміри;

- надійна конструкція зі спеціальним антикорозійним покриттям;

- не потребує регулярному техобслуговуванні;

- дискові гальма дозволяють зафіксувати вантаж на висоті;

- великий термін служби.

 

Замовити та купити високоякісну шестеренну таль 3т по супер ціні можна зв'язавшись з нами за вказаним телефоном, звернувшись у чат-онлайн до консультанта або натиснувши кнопку «Замовити» / «Купити в один клік» поруч з фото зазначеного товару.

Інформація щодо товару
341400

Написати відгук