Таль ручна ланцюгова шестернева, клас А - 5 тонн

Таль ручна ланцюгова шестернева, клас А - 5 тонн
Є у наявності

Ціна:
3 380 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
  • Гарантия:
    18 мес.
  • Доставка:
    1-2 раб. дня
  • Оплата:
    По 20% предоплате
  • Рейтинг:

Ручна ланцюгова шестеренна таль (ТРШС) класу А, 5 тонн

Шестеренні талі класу А, 5 тонн використовуються для підйому, переміщення і швидкого опускання різних об'єктів в умовах відсутності підключення електроживлення від мережі. Талі ланцюгові широко застосовуються на будівельних майданчиках, автомайстерень і станціях технічного обслуговування, складських приміщеннях, пристанях, корабельнях, портах, шахтах, а також на промисловому виробництві.

 

Особливості ТРШС - 5 т

 

Складається таль шестеренна зі спеціальної кішки, підйомного ланцюга, нижньої підвіски, рушійного механізму і двох тягових ланцюгів. Сам же механізм талі містить сталевий корпус, кожух, силові щоки в кількості 2 штук, зірочку, редуктор і гальмо вантажоупорного типу. Складається кішка з особливої розпірки та щік, яка має вісь кріплення безпосередньо до талі. В щоках розміщені підшипники, у яких присутні 4 ролики - два з них провідних і два з них ведених. Соосно-циліндричний редуктор двоступеневого типу використовує у своїй передачі зовнішнє зачеплення.

 

Як правило, таль закріплюється до двотаврового типу профілю, по ньому каретка зможе транспортувати підняті вантажі в горизонтальному або вертикальному положенні.

 

Принцип дії механізму талі застосовується як в складі невеликої конструкції на кран-балки, так і самостійним підйомником. Для управління шестеренні таллю необхідно щоб оператор знаходився безпосередньо біля  об'єкта, що підіймається. Завдяки спеціальному поворотному кожуху об'єкт можна опускати або підіймати в потрібному положенні, а також розгортати в будь-яку сторону. Для управління такою таллю не потрібно прикладати велику силу, впорається абсолютно будь-яка людина.

 

Ланцюгова шестеренна таль представлена ​​у вигляді декількох блоків, а також перекинутої через них ланцюгом. На блоці верхньому розташовані різного діаметру зірочки, а на блоці нижньому встановлена ​​ланцюгова зірка. Завдяки спільній різниці між діаметрами зірок виконується привід в дію всього механізму підняття. Виробляються талі ланцюгові в загальнопромисловому виконанні і не використовуються для установки у вибухонебезпечних місцях. Не можна застосовувати дані талі для переміщення отруйних речовин, шлаку, людей, вибухонебезпечних рідин, розпеченій стали.

 

Талі ланцюгові категорично не рекомендується використовувати у вигляді тягової лебідки, через високого ризику травмованості.

 

Максимальна вантажопідйомність становить 5000 кг. Підйомна висота до 24м. Загальна кількість використовуваних ланцюгів в талі - 2 шт. Прикладається сила при навантажувальному максимумі до 420 Н. Діаметр підйомного ланцюга - 10 мм. Загальна вага всієї талі становить 36 кг.

 

 

 

Переваги шестеренних талей ланцюгового типу

 

- компактність;

- довговічність і надійність конструкції;

- низький рівень шуму при тривалому робочому режимі;

- невибагливість в обслуговуванні;

- виключено випадкове падіння ланцюга з вантажем завдяки наявності аварійних гальм;

- зручність монтажу і простота в управлінні.

 

Купити шестеренну ланцюгову таль класу А, 5 тонн за найкращою ціною Ви можете натиснувши кнопку «Замовити» поруч з представленим товаром, зателефонувати нам телефоном або звернеться в чат-онлайн за консультацією до нашого фахівця.

Написати відгук