Монтажно-тяговий механізм (МТМ) - 3200 кг

Монтажно-тяговий механізм (МТМ) - 3200 кг
Є у наявності

Ціна:
10 676 грн
* Ціна може змінюватися у залежності від обраних параметрів
** Ціни діють тільки на території України
Кількість
-
+
Доставка:
 • Гарантия:
  18 мес.
 • Доставка:
  1-2 раб. дня
 • Оплата:
  По 20% предоплате
 • Рейтинг:


 

Монтажно-тяговий механізм на 3200 кг являє собою обладнання, укомплектований канатним стропом, довжина якого досягає 20 м. У якості матеріалу для каната використовується сталь. При цьому елемент також додатково оцинковується, і всередину нього вставляють сталевий сердечник.

 

Один з кінців стропа загострений і ретельно заварений. Це виконується для того, щоб полегшити заправку обладнання в тяговий механізм. На другому кінці каната знаходиться гак, за допомогою якого здійснюється захоплення вантажу, його підйом, опускання або необхідне транспортування. Також пристрій монтажно-тягового механізму 3,2 т включає наявність зносостійких паралельно розташованих затискних колодок-щік, за допомогою яких вдається домогтися більш щадного охоплення самого каната.

 

Дія обладнання МТМ 3200 кг

Для того, щоб скористатися монтажно-тяговим механізмом, потрібно завести частину каната всередину корпусу обладнання. Виконується це шляхом розлучення ексцентрики загарбного вузла за допомогою відвідного важеля. Як тільки така дія виконана, канат заводять всередину корпусу і виводять назовні, поки один його кінець не досягне місця кріплення пристосування.

 

Працездатність агрегату досягається шляхом докладання зусиль через дві пари кулачкових кріплень. Своєю чергою, ці елементи передають іншим зусилля стиснення, регульоване подається на механізм навантаженням. Що стосується початкового зусилля, то воно подається за допомогою телескопічної ручки. В принципі робота з пристроєм не представляє ніяких складнощів, якщо розібратися з будовою монтажно-тягового механізму. Однак виконання подібних робіт вимагає хоча б початкової підготовки та наявності будь-яких знань про принцип дії монтажно-тягового механізму.

 

Застосування монтажно-тягового механізму 3200 кг

Зустріти подібний агрегат можна в таких сферах, як:

 • Будівництво;
 • промисловість;
 • Автомобілебудування.

Також механізм використовують на складах або різних заводських об'єктах. В основному агрегат застосовується для підйому та опускання великогабаритних вантажів. В такому випадку мова йде про максимальне навантаження в 3,2 тис. Кг.

 

Переваги МТМ 3.2 тонн

Якщо говорити про переваги монтажно-тягового механізму, то серед них варто відзначити:

 • Довговічність. Подібний агрегат прослужить довго при організації правильної експлуатації;
 • Можливість роботи з великими та важкими вантажами. Досягається це шляхом конструкції обладнання, а також матеріалів, що використовуються при створенні кожного елемента;
 • Високі показники міцності та надійності троса.


Наш магазин гарантує якість продукції, що випускається. За бажанням ви можете попросити нас надати документи про відповідність товару державним стандартам, і ми обов'язково вас з ними ознайомимо. Оформлення покупки здійснюється в режимі онлайн. Також ви можете задати будь-яке вас питання нашим консультантам за допомогою телефонного дзвінка або листа на електронну пошту.

Написати відгук